Inschrijving in het bedrijfsregister Het Hoofdbestuur heeft de volgen de permanente bioscopen-A in het Bedrijfsregister ingeschreven: Alpha 2 en 3 te Lelystad. Voorts heeft het Hoofdbestuur be sloten toestemming te verlenen als bedoeld in het Algemeen Bedrijfs- reglement aan: Bioscoop Exploitatie Lelystad B.V. tot het verplaatsen van de perma nente bioscoop-A Alpha Theater te Lelystad naar een,zaal, en wel Alpha 1, in een nieuw bioscoop complex aldaar. Eretekens Het Hoofdbestuur heeft besloten de volgende eretekens toe te kennen: In goud (25 jaar) aan de dames M.P. van Kolck (N.V. Cinecentrum, Hil versum) en M. van Orsouw-Van Leeuwen (Cinema Royal Oss B.V., Oss); aan de heren F.C.C, van den Heuvel (Fa. Luxor Theater, Ven- ray), A. van Asselt, B. Dolleman (N.V. Cinecentrum, Hilversum), H.H.I. Meertens, J. Fouw, J. Geerts, P. van Bavel (Bioscoop Exploitatie Mij. B.E.M. B.V., Amsterdam). In zilver (10 jaar) aan de, dames J.C.E. de Groot (Cinema Interna tional Corp. (Netherlands) B.V., Amsterdam) en C.M.W. Laroy (N.V. Cinecentrum, Hilversum). Tijdelijke benoeming bij Cinetone Studio's De Raad van Beheer van de Stich ting Nederlandse Filmstudio heeft in overleg met Cineco en na raad pleging van het personeel, de heer Ad van der Kooij bereid gevonden tijdelijk het management van de Cinetone Studio's in Amsterdam te komen versterken. De heer Van der Kooij is bepaald geen onbekende figuur in de branche. Zijn werkzaamheden zul len zich concentreren op het co- ordineren van de in- en externe contacten. In de afgelopen periode is gebleken dat er duidelijk behoefte bestond aan een contactfiguur met produ centen en andere opdrachtgevers voor het bezetten van de diverse capaciteiten van de Cinetone Stu dio's. 18 Inschrijving in het naamregister Ingevolge artikel 4 van het Reglement op het Naamregister zijn de navolgen de verzoeken tot inschrijving van de titels in het Naamregister gedaan. Voor het indienen van bezwaren tegen de verlangde inschrijving, hetgeen binnen acht dagen na verschijning van dit blad schriftelijk bij het Hoofdbestuur moet geschieden, raadplege men artikel 6 van het Reglement op het Naam register. De tussen haakjes geplaatste namen zijn de buitenlandse titels, die uitsluitend worden gepubliceerd ter oriëntering van de leden. Filmnamen waarvoor inschrijving is verzocht: De kille wraak (Silent rage) Piranha 11Flying killers (Piranha II: Flying killers) Things are tough all over (Things are tough all over) Le bal (Lebal) Ik ga scheef! 1) (Je vais craquer) From here to eternity (From here to eternity) Gestroomlijnde poesjes (Skintight) Het grote verlangen (Intimate desires) Justine, een meisje van klasse (Justine) Koningin van het liefdesspel (Damenspiele) Love for sale (Love for sale) Die Madchen von St. Tropez (Girls von St. Tropez) Het meisje met de hete hobby (Die Verstossene) Een ondeugende zomer (Ein lesterhafter Sommer) Proefkonijntjes voor sexplezier (Getting off) Sex tussen start en finish (Verführerinnen in Ekstase) De toverfluit (Die Zauberflöte) Het vrolijke sexpension (Das Gasthaus der flotten Bienen) Wilde dromen (Wilde Traume) Zwoele nachten op Ibiza (Heisser Sex auf Ibiza) Caddyshack (Caddyshack) Hoogspel 2) (Rollover) Met de billen bloot (So fine) Naam houders exploitatierechten: Columbia Concorde Filmtrust Warner Inschrijving in het naamregister De navolgende filmtitels zijn vervallen: 1)lk barst 2) De zakenvrouw

Film | 1982 | | pagina 20