1 Op 21 augustus jl. vond in het City Theater in Amsterdam de nachte lijke première plaats van de nieuwe Nederlandse speelfilm 'Sprong naar de liefde' van Bas van der Lecq. Op 2 september zal de film lande lijk in première gaan in vijftien bio scopen. Op de voorgrond links Thom Hoff- man en Kees Prins, staand v.l.n.r. Michiel Kerbosch, Manouk van der Meulen, Ans van Haaster en Frans Koppers. van de leden en donateurs van de Nederlandse Bioscoopbond dinsdag 7 september 1982 in Cinema International August Allebéplein 4, Amsterdam Zaal open: 13.15 uur Aanvang filmvertoning: 14.00 uur SO WEIT DAS AUGE REICHT regie: Erwin Keusch in de hoofdrollen: Bernd Tauber, Aurore Clément en Jürgen Prochnow Uitgebracht door The Movies 16.00 17.45 uur: informeel contact Voor en na de filmvertoning bestaat de gelegenheid een produktpresentatie te zien van de firma Fibrocit uit Utrecht De verfilming van het 10 minuten durende filmpje van de prijswin naars van de scenariowedstrijd 'Dro men' uitgeschreven door Cinecen- trum en de Nederlandse Film- en Televisie Academie is op het ogen blik in volle gang. Het vijf luik zal op 26 september a.s. tijdens de Nederlandse Filmdagen in Utrecht in première gaan. Boven: Een werkfoto van 'Dromenland' van Fabiënne Meershoek met als coach George Schouten, op lokatie in Het Slot Zeist. Midden: Op de set van 'Vadertje Tijd' van Jacco Groen met als coach Guido Pieters en links Lex Goudsmit als horlogemaker. M Foto: N.F.P. Foto's: Louis Lemaire

Film | 1982 | | pagina 4