JUBILEUM Een bijzondere gebeurtenis: Tijdens het veertig ste Filmfestival te Cannes was het precies veertig jaar geleden dat mevrouw A.E.M.M. Koopal- Waskowsky (Breda) aan haar bedrijf verbonden werd. De gouden brochette met diamant van de N.B.B, werd haar dan ook tijdens het festival door de Bondsvoorzitter, tezamen met de Bonds penningmeester, uitgereikt. ONDERSCHEIDINGEN Na de bekroning van zijn film De Aanslag met een Oscar voor de Beste Buitenlandstalige Film, is Fons Rademakers nu ook de eer te beurt gevallen uit handen van burgemeester Van Thijn, de hoogste hoofdstedelijke onderscheiding De Zilveren Penning van de Stad Amsterdam te ontvangen. Deze penning wordt uitgereikt aan Amsterdam mers met bijzondere verdiensten in het buiten land. De speelfilm De Wisselwachter van Jos Stelling is op het Imagtic Festival te Madrid de speciale juryprijs toegekend. De prijs voor de beste cine matografie moest deze film echter delen me de Russische film Letters from a Dead Man. De Associatie van Nederlandse Filmthea ters heeft onlangs het eerste Nederlandse Filmboekings Boek uitgegeven. Deze catalogus bevat de distributiegege- vens van circa 3500 in ons land verkrijg bare film- en videoprodukties, verdeeld over diverse verhuurders en is ook voorzien van een regie-register. De catalogus kan worden besteld door 15- 2,50 portokosten) over te maken, onder duidelijke vermelding van naam en adres, naar: Credit Lyonnais Bank Nederland Rotterdam 64.07.94.483 of naar het gironummer van de bank 120072. De Bondsvoorzitter, drs. J.Ph. Wolff'overhandigt mevrouw Koopal-Waskowsky de bijbehorende oorkonde. Fons Rademakers op de set van de film 'De Aanslag'

Film | 1987 | | pagina 17