Uitslag Bond-kwis Tussen alle gala premières door vierde Cine-View Advertising op 11 december haar 5 jarig bestaan. Dit vond plaats in de Western club GRAZY COYOTE in Geldermalsen. De meeste bezoekers waren dan ook in stijl gekleed. Life Achievement Award voor George Sluizer Octopussy Piet Davelaar (Cine-View). Wim de Bruyn (Polyfilm) laat het zich smaken. Paula da Silva (Popcorn USA), in een toepas selijk interieur Judith Vu Ito en Eline Kikkert (Jogchem's Theaters Dat er zich onder ons vele Bond-fans bevinden werd weer eens duidelijk toen direct na het verschijnen van het vorige nummer de oplossingen van de quiz al binnenrolden. De goede oplossing luidt "Nobody does it better", de song uit "The Spy Who Loved Me." (gezongen door Carly Simon). Na loting is de winnaar geworden: E. ter Horst uit Groningen. De prijs is inmiddels verstuurd. 1. In welke 007-film bestuurde Bond een brandweerwagen? 2. James Bond trouwde één maal, in welke film was dat? 3. Welke Bond-film begint met 007 die het graf van zijn vrouw bezoekt? 4. Welke klassieke Bond-film speelt zich deels af op de Oriënt Express? 5. De zilvergrijze Aston Martin DB5 is de bekendste 007-auto en zit ook weer in 'Tomorrow Never Dies'. In welke drie andere Bond-films was deze auto eerder te zien? (chronologisch) 6. In welke Bond-film verrees de Bondgirl als een "Venus uit zee"? 7. In welke twee Bond-films was Timothy Dalton Bond? 8. In 'Tomorrow Never Dies' gaat 007 (o.m.) naar Azië. In welke drie andere 007-films deed hij dat ook? (chronologisch) 9- In welke Bond-film wordt de Russische spionne XXX verliefd op Bond? 10. Voor welke 007-film zong Sheryl Crow de titelsong? 11. Behalve 'Goldfinger' zong Shirley Bassey nog twee 007 titeltracks. Welke? (chronologisch) 12. Wat was het debuut van Roger Moore als 007? 1. 2. 3- 4- 5- 6. 7- 8. 9- 10. 11. 12. A View To A Kill On Her Majesty's Secret Service For Your Eyes Only From Russia With Love Goldfinger Thunderball GoldenEye Dr. No The Living Daylights Licence To Kill You Only Live Twice The Man With The Golden Gun The Spy Who Loved Me Tomorrow Never Dies Diamonds Are Forever Moonraker Live And Let Die N O B O D D O B R Op het van 7 tot en met 14 december jl. georganiseerde Caï'ro International Film Festival heeft filmer George Sluizer de "Life Achievement Award foran Outstan- ding Career" in ontvangst mogen nemen. Sluizer ontving de prijs van de Minister van Cultuur van Egypte tijdens de slotavond van het festival. Tijdens het festival werd een retrospectief ver toond van de speelfilms van George Sluizer onder het motto "A Tribute to George Sluizer". In totaal werden er zeven films vertoond, allen gemaakt tussen 1972 en 1996.

Holland Film Nieuws | 1998 | | pagina 26