FIIM S> moet er ook bij zingen, het schijnt een soort musical te zijn of zo.' 'Dat ze jou nog wisten te vinden, je bent toch een paar keer verhuisd?' 'Ja, ze hadden wel even moeten zoeken, maar vinden doen ze je altijd hoor!' - (kleine stilte) - 'Zeg, wat doet hij hier nou?' 'Wie? Oh, hij is toch die gozer van al die spotjes?' 'Oh! Dat doen ze hier natuurlijk ook, commercials enzo... Heb jij dat weleens gedaan?' j f J S Li 'j'J J 'ja, een keer, liep ook via Meta Sound, leuk verdienen hoor, maareh.. niks voor mij joh, ik moet acteren weet je, niet dat 'snelle' werk. Kun je de pin dakaas even doorgeven? 'Alsjeblieft zeg ik zie hier trouwens die poster hangen..is die film dan ook nagesynchroni seerd? 'ja, wist je toch? 'Ik dacht dat alleen tekenfilms werden nagesynchroniseerd?' Wee hoor, ook 'echte' films, live action heet dat. En die schijnen nog goed te lopen ook!' 'Wat leuk! 'Oh, ja, ik kom eraan! Zeg., ik moet aan de slag!' 'Ja, zeg, veel succes met je stemtest! Wanneer hoor je het?' 'Nou, ik heb begrepen dat het ook nog naar Amerika moet, het kan dus nog wel even duren.' 'Oh, nou misschien zie ik je zo nog wel, bij de thee? Wat zeg je? Is er dan een projectie? Oh, dan staat het hier helemaal vol, nou, ja, misschien zie ik je nog, zeg, ik moet ook naar de stu dio want daar komt mijn regisseur, ik zie je nog!' 'Ok, tot gauw!' De lunch is een trefpunt. De tijden lig gen niet vast, dus het is altijd weer een verrassing met wie je aan tafel zit. Maar na de lunch (en in zonnige tijden: na het in de zon zitten, achter, bij Bart) gaat ieder weer zijn weg. De technici gaan weer naar de studio's, samen met de regisseur en de acteur, de freelancers naar de montagekamers, het productie team vertrekt naar boven, naar hun tele foon en agenda, het administratieteam schuift weer achter de computers en het grote planboek van Jaap gaat weer open. Geen gebrek aan veelzijdigheid. V.l.n.r.: Peter Oskam, Suzan Overmeer, Meep Mulder, Danny van Spreuwel, Karin Bakker, Hans Hulshof, Wim Post, John Roos, Wil Baas, Saskia Broerse, Roger van Straaten, Ad Roest, Jaap Rijff. Op de foto ontbreken: Sjanny Roon, Bart Trommelen en Henk Wortel.

Holland Film Nieuws | 1998 | | pagina 16