win een reis naar Hollywood rriiM Veelzijdigheid. Bij Meta Sound staat geluid centraal, maar de veelzijdigheid van producties is groot. Meta Sound draagt zorg voor de productie van vele nasynchronisatie-projecten, onder an dere voor homevideo, tv, CD-rom's, en bioscoopfilms. In de studio's worden radio- en tv-spots opgenomen, gemon teerd en gemixed. Meta Sound heeft tevens al vele speelfilm-montages en mixages op zijn naam staan. Kortom, een veelzijdig bedrijf, waarbij de geluidstechniek een middelpunt vormt. STUDIO C TIJDCODE 14.00 'He Danny, kun je al omgaan met onze nieuwe D&R regeltafel? Wat een faders en knoppen hè?' 'Tja, we hebben nu veel meer mogelijkheden. Zesennegentig inputs en ik geloof dat Wim erg op de 8 kanaalspanning valt. We kunnen nu zelfs SDDS mixen maken.' 'De nieuwe projector loopt ook als een zonnetje. Goed beeld en hij kan slaven aan tijdcode. Nu kunnen wij alle beeld en geluidsformaten die er bestaan aan elkaar koppelen.' 'Kun jij er nog wel mee omgaan Ad?' 'Ik zal er een avondje voor gaan zitten, of beter, er achter gaan zitten, maar het is misschien een idee om een tech niekvergadering te organiseren nu we die tafel hebben.' 'Inderdaad. Ik zal zo gelijk in formeren wanneer Peter, Wim en Roger kunnen. Die arme Meep heeft trouwens heel wat draadjes moeten solderen om dit bak beest aan de praat te krijgen..' Roger komt de studio in.. 'Ah, Roger, wil jij dat liedje dat je hebt opgenomen even afluisteren op de grote speakers? Het is net opnieuw ingeregeld.' 'Ok, ik haal het materiaal even 'John heeft dat lied weer eens goed begeleid, vind je niet? Ik ben blij dat hij deze week nog een gaatje had om te regisseren. Door al dat overschrijf- werk zit John eigenlijk al vol. Maar zolang we hem niet horen klagen, gaat het prima 'Trouwens Ad, kunnen we vol gende week onze nieuwe rever se-scan geluids-aftasters uitpro beren? Jaap zei, dat we dan namelijk een viewing van een SR/D print hebben. De studio is nu wel heel compleet hè? Oh, daar is Roger met het lied ja, we zijn er klaar voor!' Geluid. Of liever: geluid met effect, zoals Meta Sound zichzelf graag presenteert. En het effect is er. Al jaren. Als u nieuws gierig bent geworden, bent u van harte welkom om ons eens op te zoeken. U kunt uzelf dan aanmelden bij de receptie, in de hal. DE HAL TIJDCODE 16.15 TRIIIIIINGGGG 'Meta Sound, met Saskia, goedemid dag ja hoor, ogenblikje jaap, ik heb telefoon voor je, komt ie. 'Goedemiddag, ik heb hier een pakketje voor de heer Roest.? 'Hallo, oh zijn dat de digibeta's? Perfect, zet u het hier maar neer hoor, dank u wel! TRIIINGGGG 'Meta Sound, met Saskia, goedemid dag, nou, hij is telefonisch in gesprek, maar ik kan u er wel even achter zetten? 'He, Sas, wil jij even contracten maken voor de acteurs? Ik heb het hier al opgeschreven.. 'Is goed hoor, o wacht even., (in de hoorn): wilt u nog wachten? Goed! 'Even kijken hoor, voor welke produc tie is dat? O ja, ik doe het vanmiddag. TRIIIIINGG 'Meta Sound, met Saskia, goedemid- dag& ..hé, hallo, ja hoor het gaat goed, met jou ook?Je zoekt Sjanny? Ik verbind je even door. Daaag hoi met Saskia, is Sjanny bij jou? Nee? Ik zoek even verder hoi met Saskia, is Sjanny daar? En Wil? Oh, geef Wil anders maar..Wil, ik heb iemand voor de boekhouding, komt ie. 'Goedemiddag, had u een afspraak met iemand? 'Ja, ik kwam voor Peter, voor de mixage van een spotje?' 'Ja, die zit in studio E, wilt u misschien een kopje koffie of thee? Oh, daar is Peter al. 'Dank je Sas, (tegen de klant): goedemiddag, ah, je hebt alle materialen bij je? Ik was vast met een opzet begonnen.. TRIIIINGGGG 'Goedemiddag, Meta Sound met Saskia, nee, die is er niet, hij is er maandag weer. Ja hoor, ik leg een boodschap voor hem neer:..die afspraak voor dinsdag is goed en gaat door, ja, ik heb het genoteerd, ok, prettig weekend, daaag! TRIIIIINGGGGGG 'Goedemiddag, Meta Sound, met Saskia wat zegt u, u bent onderweg hiernaar toe, maar u kunt het niet vinden? Waar zit u nu? Bij IKEA? Dan bent u er bijna, want als u de weg naast IKEA volgt, dan is het de tweede weg links, dat is de Hettenheuvelweg ja, en na ongeveer vijftig meter ziet u Meta Sound aan uw linkerhand. Had u een afspraak? U had een artikel over Meta Sound gelezen en was nieuwsgierig naar ons bedrijf en komt gewoon eens kijken? Gezellig, dan zien we u straks! Tot dan!

Holland Film Nieuws | 1998 | | pagina 17