wiÉL Vittorio Cecchi Gori ontvangt Lifetime Achievement Award (J>fa&yv*AJL> mSfiVw W ER M/V NIEUWS VAN DE STICHTING NATIONALE BIOSCOOPBON Een fantastische start van 1998 De eerste vier maanden heeft u allen weer meer bioscoop bonnen besteld dan in voorgaande jaren. De omzet t/m april is zelfs 30% hoger dan in het recordjaar 1997. Natuurlijk is er nog een lange weg te gaan, maar de mijlpaal van een jaar omzet van 15 miljoen komt steeds sneller in zicht. Wij zijn er echter nog niet, dus blijf vooral de bon onder de aandacht brengen. Zomerprijsvraag De zomer staat weer voor de deur, een tijd waarin de bios coopbon wat extra ondersteuning kan gebruiken. De zomer prijsvraag, die wij vorig jaar voor het eerst organiseerden, is een succes geweest. Daarom hebben wij besloten om de ver koop gedurende juni en juli wederom te stimuleren met behulp van een prijsvraag. Dit jaar maken uw klanten (en die gene aan wie ze de bioscoopbon cadeau geven) kans op een Sony MiniDisc recorder, een Sony Discman en een Swatch hor loge. Evenals vorig jaar wordt de consument attent gemaakt op de actie door middel van een speciale 35 mm commercial en drie verschillende posters. Vanaf 18 juni gaat de speciaal ontwikkelde actie-commercial draaien. De drie verschillende posters met daarop de prijzen, krijgt u met het filmtransport van 17 juni; dit geldt ook voor de prijsvraagformulieren. Nog even voor de duidelijkheid: bij De Italiaanse mediamagnaat Vittorio Cecchi Gori mag tijdens Cinema Expo de Lifetime Achievement Award in ontvangst nemen. De veelzijdige Gori, die het vak van zijn vader leerde, houdt zich met zijn bedrijf de Cecchi Gori Group bezig met tal van media-activiteiten, van filmdistributie en bioscoop exploitatie tot muziek en televisie. De Cecchi Gori Group is met meer dan 70 schermen het grootste bioscoopconcern van Italië. Tot de films die zijn geproduceerd door Vittorio Gori behoren o.a. "Mediterraneo", "Il Postino" en"ll Ciclone". The Lifetime Achievement Award zal Gori worden overhandigd tijdens de slotavond van Cinema Expo, donderdag 18 juni a.s. iedere verkoop van één of meerdere bioscoopbonnen, dient u twee prijsvraagformuliertjes in de envelop te voegen. De actie loopt van 18 juni t/m 29 juli. Mocht u na die tijd nog prijs vraagformuliertjes in voorraad hebben, dan kunt u de posters laten hangen en de formuliertjes blijven uitdelen tot uiterlijk 20 augustus 1998. Enveloppen Over enveloppen gesproken. De meesten van u hebben ongetwij feld de nieuwe standaardenveloppen inmiddels in huis. De eer ste reacties die wij ontvangen hebben, waren zeer lovend. Deze zomer gaan wij een test doen met speciale enveloppen, die de bon tot een nog persoonlijker cadeau zullen maken. Binnenkort meer hierover. Wilt u meedoen aan deze test, dan kunt u contact met ons opnemen. Win een reis naar Hollywood Tot slot willen wij u nog even wijzen op de "Showman of the Year Award". Speciaal voor de bioscoopmedewerker, die de Nationale Bioscoopbon op een ludieke manier onder de aan dacht brengt van een groot (regionaal of landelijk) publiek door middel van bijvoorbeeld free publicity, hebben wij een passen de prijs: een reis naar Hollywood voor twee personen. Wij hebben een grote versie van de bioscoopbon klaarliggen voor u, mocht u die nodig hebben voor foto's of televisieopna men. Aan het eind van het jaar leggen wij alle inzendingen naast elkaar en zal ons reclamebureau het bestuur helpen bij het kiezen van de "Showman of the Year". Succes! Frank Smit Service Bioscoop Cinemare is op zoek naar een Polyfilm b.v. is voor haar bioscoop in Almere, één van de snelst groeiende bioscopen van Nederland, op zoek naar versterking op bedrijfsleidersniveau. wij vragen: Commerciële ingestelde duizendpoot zonder 9 tot 5 mentaliteit. Stressbestendige, service gerichte gast heer/vrouw, die goed met onze klanten kan omgaan. Brede ervaring met projectoren is een vereiste. De diploma's Sociale Hygiëne en Bedrijfshulpverlener (B.H.V.) zijn een pré. Opleiding op M.B.0. niveau. Bereidheid om te verhuizen. Wij bieden: Een afwisselende job met toekomst in een snel groeiende organisatie met korte lijnen. Stuur uw Sollicitatie-brief met recente pasfoto voor 1 juli naar: Service Bioscoop Cinemare (t.a.v. Dhr. A.G. Schoemaker.) Schrijverstraat 2 1315 HX Almere-stad dditioneel

Holland Film Nieuws | 1998 | | pagina 31