z z u m u U cc ui H Z Z H J "Als je alleen maar de godganse dag naar het celluloid zit te staren dan leidt dat toch snel tot een vorm van beroepsdefor matie. Je verliest dan het verband tussen de dingen die om je heen gebeuren en de betekenis die een film er aan geeft." Wim Verstappen over filmkritiek in De Filmkrant, januari 1999 "Onze bedrijfsvoe ring staat experi menten met art- house-films niet toe. Lauge Nielsen, directeur van Pathé Cinemas in De Volkskrant 23 december 1998 "Op termijn zullen geen films meer worden gedistribueerd, maar zullen bios copen via de satelliet worden bediend." Wim Stolwerk, commercieel directeur programmabladen AKN in Muziek Beeld, 18 december 1998 "Iedereen is zo lovend, dat ik mijn tolk vraag of er in Japan wel eens slechte recensies worden geschre ven. Nee. Daar doen ze niet aan. Japan kent een beleefdheidscultuur. Soms ook wel eens om gek van te worden, maar aan de andere kant...misschien kunnen we er eens wat Nederlandse recensenten voor een workshop naar toe sturen." Paula van der Oest in Film/Holland Film nr. ie Nieuwsbrief van het Nederlands Fonds voor de 5, december 1998 "Het zou een misvat ting zijn te denken dat de betere stoelen, gro tere schermen et cetera te danken zijn aan een mentaliteitsverande ring bij de filmboeren. Ze zijn wat handiger geworden in het exploiteren van hun melkkoe - dat is alles." Frits Abrahams in de column Dag in het NRC Handelsblad van vrijdag 8 januari 1999 "T en overzicht van interessan- LLte, spectaculaire en/of infor matieve Internetsites al dan niet http://www.flf.com/hurly- burly /index, html Een van de eerste films van http://www.gms- int.com/uip/love Wordt "Shakespeare In Love" aangeraden door de lezers van Indies Film Distribution is een Oscarwinnaar? Wie zal het Holland Film Nieuws: "Hurlyburly" met een cast waar zeggen? Mocht u in ieder geval je u tegen zegt: Sean Penn, al meer willen weten over de http ://www. lycos.nl/warner Deze site is nieuw en is in samenwerking met de grootste internetzoekmachine in Kevin Spacey, Chazz Palminteri, Meg Ryan, Robin Penn Wright en ga zo maar door. Meer over deze film is te vinden op deze film en ook al het nodige willen zien, ga dan naar de website van "Shakespeare In Love". De film wordt uitgebracht door UIP. Nederland, Lycos, opgezet. Warner is nog bezig om de site te website. Mocht u zelf weer een site heb verbeteren, maar het resultaat is alvast overzichtelijk en effectief. Bezoekers kunnen vanaf de site doorlinken naar de Amerikaanse http://www.movies.go.com/ civilaction/index.html De nieuwe film met John Travolta en Robert Duvall van ben ontdekt die de moeite van het bezoeken waard is, laat het ons dan weten: Holland Film Nieuws website van Warner Bros. regisseur Steven Zalian heet "Civil Action". De website ver Van Eeghenstraat 38 1071 GH AMSTERDAM Nu volgen nog enkele sites van telt je alles wat je weten moet e-mail: hfn@worldonline.nl films die nog in première moe ten gaan en waar alles over de over deze film. "Civil Action" wordt uitgebracht betreffende film te vinden is. door UIP. 1 1

Holland Film Nieuws | 1999 | | pagina 11