DE NFC NIEUWJAARSCONTACTDAG De NFC Nieuwsjaarscontactdag vond dit jaar plaats op 5 januari in het City Theater in Amsterdam. Vele bedrijfsgenoten maakten van de gelegenheid gebruik om elkaar een goed nieuwjaar toe te wensen en de laatste nieuwtjes uit te wisselen. Voorzitter van de NFC, Jan van Dommelen keek terug op het suc cesvolle 1998. Tevens maakte hij van de gelegenheid gebruik om met name de exploitanten in de zaal te attenderen óp de bioscoopbeurzen ShoWest (in Las Vegas) en Cinema Expo (wederom in Amsterdam) die hoe langer hoe meer het bezoeken waard zijn vanwege de nieuwste ontwikkelingen op het gebied van techniek. Namens de Leo Claassen stichting bedankte voorzitter Carlo Lambregts de aftredende bestuurs leden voor hun tomeloze inzet in de afgelopen jaren. Eline Danker gaf namens NFC Marketing een toelichting op de plannen voor de komende periode zoals terug te vinden in het strategieplan "22 miljoen bezoekers in het jaar 2002". De dag werd mogelijk gemaakt door Warner Bros. (Holland) B.V., Pathé Cinemas en de NFC. w S NFC voorzitter Jan van Dommelen en Herman Dubach bespreken het succesvolle bioscoopjaar 1998. Pathé Cinemas directeur Lauge Nielsen en A Minerva directeur Wil Ruyters. "Zo laat die bezoekers ook in 1999 nu maar komen!". Heleen Rouw (links), Wallie Pollé (midden) en Cornelia Koren (rechts) kijken terug op hun PolyGram dagen. Foto's: Ronald van Dokkum Carolyn van Liefland, de nieuwe directeur van A Paradiso Filmed Entertainment (rechts) heeft in Anne-Marie van de Meer van Pathé Cinemas (links) een goede gesprekspartner gevonden. Dirk Swart krijgt uit handen van de voorzitter van de Leo Claassen stichting Carlo Lambregts een speciaal bewerkt Malthezer Kruis. Henk Berg (mid den) staat zijn aandenken te bewonderen. Jean Heijl van Indies Film Distribution (links). Dirk de Lille van Warner Bros. (midden) en Marten Osinga van de Nederlandse Verenigde Bioscopen B.V. uit Leeuwarden (rechts). *w Hans van den Berg (rechts) legt aan Ton Tetteroo en Christina de Vries van Renovo uit waarom hij wel bestuurslid van de Stichting Filmtransport van de NFC wilde worden.

Holland Film Nieuws | 1999 | | pagina 21