IHbT sKblEL SHUiS -I Q. O LU Het heeft even geduurd en er is dan ook al de nodige energie in gestoken, maar eindelijk komt Nederlands eerste bioscoop voor de Nederlandse films er aan. Het Ketelhuis, zoals de nieuwe Amsterdamse bioscoop is genoemd, is een initiatief van Mare van Warmerdam en Ton Schippers. Om te vieren dat het project dankzij een groot aantal spon sors, donateurs en subsidiënten van de grond heeft kunnen komen, werd er op vrijdag 22 januari jongstleden een receptie georganiseerd. Tijdens deze fees telijke bijeenkomst - temidden van alle bouwactiviteiten - wer den het bestuur en de directeur van de Stichting Het Ketelhuis aan de aanwezigen voorgesteld. Het bestuur van de stichting wordt gevormd door Mare van Warmerdam, voorzitter, Jan de Koning, penningmeester, Ad 's- Gravesande, secretaris, Jacques van Heijningen, Clea de Koning en Oswald Schwiertz. De dage lijkse leiding is in handen van Miranda Sloot. Er wordt verwacht dat Het Ketelhuis eind maand haar eer ste Nederlandse film kan verto nen. U O HET KETELHUIS Het Ketelhuis is een non-profit filmtheater met als doelstelling het vertonen van de Nederlandse film in de ruimste zin van het woord. Het theater wordt gevestigd op het terrein van de Westergasfabriek en telt 1 zaal met een capaciteit van 150 stoelen. In Het Ketelhuis zullen tevens horecafacilitei- ten worden ondergebracht. De programme ring van Het Ketelhuis vindt plaats in samenspraak met een programmeringscommissie welke is samenge steld uit een aantal deskundigen uit het veld. Het ligt in de bedoe ling dat Het Ketelhuis eind maart 1999 haar deuren voor het publiek opent. Voor de exploitatie is Het Ketelhuis op zoek naar een HOOFDOPERATEUR/BEDRIJFSLEIDER TECHNIEK Werkzaamheden: - u draait minimaal drie avonddiensten per week - u ontvangt het publiek in de zaal - samen met de bedrijfsleider horeca bent u verantwoordelijk voor de dagelijkse gang van zaken in Het Ketelhuis - u verzorgt de roostering van de hulpoperateurs en de kassamede werkers - het inwerken en begeleiden van de hulpoperateurs wordt door u verzorgd - u verricht voorkomende werkzaamheden als films plakken en tech nisch onderhoud Functie-eisen: - in het bezit van operateursdiploma A en B - aantoonbare managementkwaliteiten - goede contactuele eigenschappen - ervaring met piekdruktes, als festivals e.d. - flexibele werkhouding en servicegerichte instelling - affiniteit met het werken met vrijwilligers De functie kan per 1 april ingaan. Salaris op basis van ervaring en leeftijd. Schriftelijk gemotiveerde sollicitaties voor vrijdag 19 februari aan: Stichting Het Ketelhuis i.o. Miranda Sloot, directeur Postbus 58365 - 1040 HJ Amsterdam 3 O

Holland Film Nieuws | 1999 | | pagina 24