INDIES FILM DISTRIBUTION PARADISO ENTERTAINMENT NEDERLAND POLYGRAM FILMED ENTERTAINMENT "Another Day in Paradise" is een film van Larry Clark, de controversiële, overbekende fotograaf en regisseur van de spraakmakende film "Kids". Het leven van twee verliefde tieners, prachtig vertolkt door Vincent Kartheiser en Natasha Gregson Wagner, verandert voorgoed wanneer zij na een ontmoeting met een crimineel stel (James Woods en Melanie Griffith) geïntroduceerd worden in de wereld van het snelle geld, opwinding en gevaar. Het resultaat is een ontroerend, intens, humoristisch, hilarisch, wild en onvergetelijk portret van figuren aan de rand van de samenleving. De verwachte release: maart april. Tijdens het International Film Festival Rotterdam was "Another Day in Paradise" reeds te zien. Regisseur Anthony Drazan ("Imaginary Crimes") regis seerde Sean Penn, Kevin Spacey, Meg Ryan, Robin Wright-Penn, Chazz Palminteri, Garry Shandling en Anna Paquin in "Hurlyburly", een zwarte komedie waarin drie jonge mannen wanhopig hun relatie tot elkaar, tot de vrou wen die ze liefhebben en hun carrière proberen te definiëren. Sean Penn verwierf met deze rol tijdens het interna tionale Filmfestival van Venetië de "Coppa Volpi" voor de Beste Mannelijke hoofdrol. De film is vanaf half maart in de Nederlandse bioscoop te zien. Paradiso Entertainment Nederland gaat het nieuwe jaar voortvarend van start met het uitbrengen van een reeks prachtige films in de bioscoop. In de komende weken zullen onder andere worden uitgebracht: "Rush Hour" van regisseur Brett Ratner gaat op 11 of 18 maart in première. Een perfecte cocktail van komedie en actie met Chris 'grote bek' Tucker en Jackie 'flitsende handen' Chan. "The Quarry" van Marion Hansel (script en regie) naar het gelijk namige boek van Damon Galgut. De voornaamste rollen worden vertolkt door John Lynch, Jonny Phillips, rl I Serge-Henri «JÊÊÊÊÊÊÊ émimmmÊ Valcke en Oscar Petersen. Een voortvluchtige man ver moordt in de buurt van een Zuid-Afrikaanse kust stad een dominee en neemt diens identiteit aan. In deze ruwe, droge, verlaten streek aan het eind van de wereld is geen plaats meer voor tederheid en liefde. "The Quarry" gaat op 18 of 25 februari in première. "Gods and Monsters" van Bill Condon (script en regie) naar de roman "Father of Frankenstein" van Christopher Bram met in de voornaamste rollen Ian McKellen, Brendan Fraser, Lynn Redgrave (Golden Globe 1999) en Lolita Davidovich. "Gods and Monsters" gaat op 4 maart in première. "Very Bad Things" is een zwarte komedie over een uit de hand gelopen vrijgezellenfeestje. De hoofd rollen worden onder meer gespeeld door Christian Slater ("True Romance") én Cameron Diaz ("There's Something About Mary"). Eén vrijgezellenfeest, twee dagen vol drugs, drank, gokken en een stripster. Dan gaat het mis Release:25 februari. "Arlington Road" is een supersupersu- perspannende thriller waarin Jeff Bridges erachter komt dat zijn buur man Tim Robbins niet is wie hij zegt te zijn. Release: 8 April. Een aantal andere films van PolyGram: "The Hi-Lo Country", de nieuwe film van Stephen Frears met Woody Harrelson en Patricia Arquette; "Notting Hill", van de makers van "Bean": groots, roman tisch en vooral leuk, met Julia Roberts en Hugh Grant; de langverwachte "Angela's Ashes" van Alan Parker naar het gelijknamige boek van Frank McCourt, met Robert Carlyle; "Mickey Blue Eyes" met Hugh Grant en Jeanne Tripplehorn en als superafsluiter van het jaar: "The Green Mile", de nieuwe film met Tom Hanks. Wederom Oscarmateriaal? Wij wensen iedereen (eerlijkheidshalve: bijna) het zelfde wat we onszelf wensen voor het nieuwe jaar. Loes, Sharmila, Olga, Niels, Martin, Mare en Immo. Stel, je vindt vier miljoen gulden en de kans is groot dat er nooit heel hard naar gezocht gaat worden omdat het drugsgeld is, houd je het dan? Het over komt Hank (Bill Paxton), zijn broer Jacob (Billy Bob Thornton) en diens vriend Lou en zij weten ook niet goed hoe ze moeten reageren. Uiteindelijk bedenken ze "A Simple Plan", dat het begin wordt van een reeks onafwendbare gebeurtenissen waarbij Hank zowel jager als prooi is... (rele ase: 18 febru ari) "Little Voice", de nieuwe film van Mark Herman gaat over de jonge, schuchtere LV (Jane 44

Holland Film Nieuws | 1999 | | pagina 37