Bedrijfsleider u \film CSh&uwu movie palace (0 Q Q UI AMICITIA THEATER IN SNEEK VERBOUWD ML is voor haar bioscopen in Almere en Zoetermeer op zoek naar (m/v) Het Amicitia Theater in Sneek is onlangs totaal verbouwd. Naast een nieuwe entree en een nieuw theatercafé werden ook de drie filmzalen gerenoveerd. Na de schei ding tussen theater en bioscoop, waarmee binnenkort gestart wordt, hebben de directieleden Hans en Henriette Wijnstok de beschikking over een vaste theaterzaal en permanente bioscoopzalen. De bin nenhuisarchitectuur is verzorgd door Studio Minne Velstra uit Leeuwarden. Profiel: Een ondernemende man of vrouw die een goede coach is voor de overwegend jonge en enthousiaste medewerkers, die praktisch en resul taatgericht denkt en handelt, en die de bioscoop bezoeker voorop stelt. Vereist: Verantwoordelijkheid, ruime praktische ervaring. Kennis van bioscooptechniek en een commerciële instelling. Denken en doen op MBO- niveau, inzet, stressbestendigheid en gevoel voor humor. Ruime ervaring met computers is een pre. Wij bieden: Een uitdagende functie met toekomst in een snel groeiende organisatie waarin de cultuur open en informeel is en teamwork een grote rol speelt. Een goed salaris conform de CAO voor het Bioscoopbedrijf. Belangstelling? Uw sollicitatie voor het betreffende theater kunt u richten aan: t.a.v. Peter Isaak Postbus 10131 1301 AC Almere t.a.v. Aad Alleblas Postbus 7298 2701 AC Zoetermeer VERTICAL strategies Tijdens het komende Nederlands Film Festival in Utrecht vindt voor het eerst de MEDIA-workshop VERTICALstrategies plaats. VERTICALstrategies is een trai ningsprogramma voor marke ting en promotie van Europese low- en mediumbudget films - tot ongeveer 1 Miljoen Euro. Het programma richt zich op onafhankelijke producenten en wil de kennis over, en het gebruik van marktmechanis men bevorderen. VERTICALstrategies verscherpt het bewustzijn voor de 'marke- tability' van kwaliteitsfilms en documentaires voor de bioscoop en televisie. De producenten krijgen een beter idee van pro motie en sales en hoe deze in strumenten creatief kunnen worden ingezet. VERTICALstrategies wordt in verschillende landen van de EU gegeven; de Benelux, Duitsland, Oostenrijk, Scandinavië en Zuid-Europa en werkt met loka le en internationale experts. In Utrecht zullen onder andere de volgende experts aanwezig zijn: Jochen Wolf (NDR), Frank Peijnenburg (NPS), Jolanda Klarenbeek (Forum), Fred de Haas (Does for Sale), Willmar Andersson (distributeur), Olaf Grunert (ZDF), Heinrich Mis (ORF), Claudia Landsberger (Holland Film). De cursus vindt plaats op 24, 25 en 26 September 1999. Deelname kost 400 Euro exclu sief reiskosten en (eventueel) overnachting, inclusief lunches. Info: Björn Koll, Salzgeber Co. Medien GmbH, +49 30 285 290 90, fax +49 30 285 290 99, email: vertical@salzgeber.de Film Finance Handbook De gerenommeerde Media Business School uit Spanje heeft recentelijk het eerste deel van een nieuw naslagwerk voor filmfinanciering gepubliceerd. Het handboek dat twee delen kent, kan op verschillende manieren worden gebruikt en is bedoeld voor professionals en studenten die zich op het vak oriënteren. Deel een is een naslagwerk over het hoe en waarom van filmproductie. Deel twee verschijnt in het najaar en geeft een actuele en gedegen documentatie van informatie over de Europese markt. Het bevat onder andere de 'Film Finance Directory', een uitgebreide database met voor de filmindustrie relevante con tacten; informatie over contrac ten en andere juridische aange legenheden, marktgegevens, etc. De kosten van het 'Film Finance Handbook' zijn 48 Euro. Voor twaalf Euro extra kan het tweede deel, inclusief de 'Film Finance Directory' op CD-rom besteld worden. Bestelformulieren zijn bij de MEDIA Desk verkrijgbaar. Meer informatie: Audiovisueel Platform/ MEDIA Desk telefoon 035 623 86 41 fax 035 621 85 41 e-mail: avpmedia@euronet.nl website: www.avp-mediadesk.nl 1 8

Holland Film Nieuws | 1999 | | pagina 18