FILMFAN WINNAARS OP REIS ---------------- Ad van Dam en Femie Willems van Film Educatie Nederland (FEN) De Mytylschool 'Prins Johan Friso" uit Haren Juryvoorzitter Burny Bos (voorgrond) en Volkskrantrecensist Ronald Ockhuysen stonden voor een niet eenvoudige opga ve de beste poster en recensie te selecte ren Dit waren alleen nog maar de inzen dingen van de groepen die naar "De jacht op de klein tjes" waren geweest Voor de eerste keer werd er dit jaar tijdens het nationale f ilme- ducatieprogramma FilmFan een wedstrijd georganiseerd die tot doel had de betrokkenheid van de leerlingen bij het program ma nog verder te vergroten. Klassen van het basis onderwijs werd gevraagd een filmposter te maken van de film die ze hadden gezien. Leerlingen van het voortgezet onderwijs moes ten een recensie schrijven. Coca-Cola Beverages Nederland stelde materialen beschikbaar zodat de opdrachten konden worden uitgevoerd. Tevens maakte zij de reizen mede mogelijk. Een jury bestaande uit Burny Bos - producent van "Abeltje" - en Ronald Ockhuysen van de Volkskrant beoordeelde uiteindelijk de inzendingen. De winnende klas van het basis onderwijs kreeg een reis aangeboden naar Disneyland Parijs. De klas van het voortgezet onderwijs ging een dag naar Movieworld in Duitsland. Op deze pagina's vindt u een fotoverslag. De winnende klas (5 Atheneum 3) van het Oostvaarders College uit Almere na afloop van een dag in Movieworld Wat is een reis naar Disneyland A zonder Mickey Mouse? De winnende poster van de FilmFan wedstrijd 2 5

Holland Film Nieuws | 1999 | | pagina 23