Huizenga denkt ook aan de Jeugdige bezoeker cast Roger Vroemen van Buena Vista International heeft zijn werkzaam heden tijdelijk stopgezet in verband met de ziekte van zijn dochter Maaike. De ziekte vraagt een intensieve begeleiding van beide ouders. Willem Blaauwendraad neemt de eindverantwoordelijkheid voor de afdeling sales van zowel Nederland als België tot begin 2004 op zich. Willem werkt sinds 1995 bij Buena Vista België, waarvan de laatste zes jaar als hoofd van de bookingsafdeling. Hij zal twee dagen per week wer ken vanuit het kantoor in Badhoevedorp. 1UIZENGA GROUP Op 18 augustus jongstleden is Klaartje van Ballegooijen in dienst getreden bij Warner Bros. (Holland) BV. Zij zal zich als marketing assistant tevens toeleg gen op 3rd party en media promo ties en daarbij marketing manager Carmen Verrier ondersteunen. Klaartje van Ballegooijen heeft een International Business and Management opleiding gevolgd en tijdens haar studie stage gelopen bij Warner Bros. Dit jaar heeft zij op projectbasis de Cinema Expo voor Warner Bros. gecoördineerd. RCV Entertainment heeft zich per 1 september 2003 versterkt met twee nieuwe leden van het managementte am: Karin van Zwijndregt, voorheen werk zaam als marke ting manager bij Holiday On Ice Productions, is aangesteld als marketing manager film en Denise Goethals, voor heen werkzaam als sales mana ger bij Outdoor Places en Centercom, is aangesteld als sales manager TV. 1 juli jongstle den is Jacques Gleicher benoemd tot sales direc- tor Benelux van Columbia Tri Star Films. Jacques Gleicher is verant woordelijk voor de afdeling sales van zowel Nederland als België. Sinds 18 augustus is Sharita Hasnoe werkzaam als sales assistent bij 20th Century Fox Films. Voorheen werkte Sharita als marketing coördinator en account manager bij Universal Music Nederland. Sharita Hasnoe vervangt Sylvester Bekkerin die inmiddels werkzaam is als theater manager bij Cinema Boulevard in Hoofddorp. Directeur van het Rotterdamse filmtheater Lantaren/Venster Theo Ruyter is enkele weken geleden door het bestuur van het theater ontslagen, zo is vernomen. Er waren al langere tijd interne problemen. Ruyter is inmiddels opgevolgd door een interim manager. Sandra den Hamer wordt vanaf 1 maart volgend jaar algemeen directeur van het International Film Festival Rotterdam (IFFR), zo maak te het festivalbestuur eind augustus bekend. Den Hamer bekleedt het directeurschap sinds 2000 samen Manitobadreef 7 - Postbus 9434 - 3506 GK - UTRECHT Telefoon: 030 - 261 3913 - Fax: 030 - 261 67 68 www.huizenga.nl - E-mail: info@huizenga.nl 6 - HOLLAND FILM NIEUWS

Holland Film Nieuws | 2003 | | pagina 6