teasers 1 MORE FILM Reconstruction (5 augustus) Regie:Christoffer Boe. Cast: Nikolaj Lie Kaas, Maria Bonnevie. Wanneer Alex zijn verloofde voor een geheimzinnige vrouw verlaat, begint een ware nachtmerrie. Feel Like Going Home (12 augustus) Regie: Martin Scorsese. Optredens van onder andere Son House, Habib Koité, Otha Turner, Muddy Waters. Corey Harris reist naar West-Afrika om de roots van de blues te ontdekken. The Last Victory (26 augustus) Regie: John Appel. De kleinste wijk van Siena zet zich hartstochtelijk in om de beroemdste paardenrace te winnen: II Palio. Das Wunder von Bern (9 september) Regie: Sönke Wortmann. Cast: Louis Klamroth, Peter Lohmeyer, Johanna Gastdorf. 1954, het Wereldkampioenschap voet bal brengt hoop voor een verslagen Duitsland. The General (16 september) Regie: Buster Keaton, Clyde Bruckmann. Cast: Marion Mack, Glenn Cavender, Buster Keaton. De ongeëvenaarde klassieker uit 1926. Life Ls a Miracle (7 oktober) Regie: Emir Kusturica. Cast: Slavo Stimac, Vesna Trivalic, Aleksander Bercek. Het verhaal van een gedoemde liefde. 20TH CENTURY FOX FILMS Robot (5 augustus) Regie: Alex Proyas. Cast: Will Smith, Bruce Greenwood, Bridget Moynahan. In het jaar 2035 onderzoekt een poli tieagent een misdaad. De verdachte is een robot. Garfield (19 augustus) Regie: Peter Hewitt. Met de stem van Beau van Erven Dorens als Garfield. Wanneer de hond Odie wordt ont voerd, gaat Garfield op zoek naar de kidnappers. Alleen in de Nederlandse Walking Tall (16 augustus) Regie: Kevin Bray. Cast:The Rock, Johnny Knoxville. Een soldaat van een speciale eenheid van het Amerikaanse leger komt terug in zijn geboortestad om te ontdekken dat de misdaad de overhand heeft genomen. Het is tijd om in te grijpen. A FILM DISTRIBUTION Sproet 2 (12 augustus) Regie: Ben Verbong. Cast: Ulrich Noethen, Christine Urspruch. Alleen Nederlandse versie. Elke sproet van Sproet is een wens waard en dit kan Martin helpen bij het maken van vrienden. Maar als Sproet wordt ont voerd door de gymleraar, die ook alle maal wensen gaat doen, heeft dat heel vervelende bijwerkingen. Super Size Me (12 augustus) Regie: Morgan Spurlock. Cast: Morgan Spurlock. La Mala Educación (26 augustus) Regie: Pedro Almodovar. Cast: Gael Garcia Bernal, Fele Martinez. De dominee (2 september) Regie: Gerrard Verhage. Cast: Peter Paul Muller, Chantal Jansen, Frank Lammers. De dominee is geïnspireerd door het boek van Bart Middelburg over het leven van topcrimineel Klaas Bruinsma. CooU (16 september) Regie:Theo van Gogh. Cast: Johnny de Mol, Katja Schuurman, Gerrit Zalm. Vijf merendeels allochtone jongens raken in steeds misdadiger vaarwater. Misdaad, Straf Wraak: is hun val onontkoombaar of kan het tij nog gekeerd worden? Eternal Sunshine of the Spotless Mind (16 september) Regie: Michel Gondry. Cast: Jim Carrey, Kate Winslet, Kirsten Dunst. Simon (23 september) Regie: Eddy Terstall. Cast: Cees Geel, Marcel Hensema, Nadja Hüpscher. Ware vriendschap is onverwoestbaar. Een verhaal over twintig jaar vriend schap in Amsterdam, over coffee shops, straathumor, trouw en het leven in het algemeen. Snoufever (14 oktober) Regie: Pim van Hoeve. Cast: Daan Schuurmans, Egbert Jan Weeber, Hanna Verboom. Tijdens haar wintersportvakantie stor ten Nicky en haar vriendinnen zich in een wervelend sneeuwavontuur met als inzet de populaire snowboardle- raar. Maar wat vinden haar beste vriendin Eef en de aardige Erik, op wie ze echt verliefd is, daar eigenlijk van? BUENA VISTA INTERNATIONAL The Village (2 september) Regie: M.Night Shyamalan. Cast: Joaquin Phoenix.William Hurt en Sigourney Weaver. The Village is de nieuwe angstaanja gende thriller van de regisseur M. Night Shyamalan. Het verhaal gaat over een geïsoleerd dorp dat leeft met de vreselijke wetenschap dat in de omringende bossen wezens wonen. De kwade en onheilspellende kracht is zo afschrikwekkend dat nie mand het dorp durft te verlaten. Maar wanneer de nieuwsgierige en koppi ge Lucius Hunt van plan is de dorps- HOtLAND FILM NIEUWS - 33

Holland Film Nieuws | 2004 | | pagina 32