Toch Holland Film House kort DOLPHIN - Follow your instincts Er komt toch een Holland Film House, zo ver namen wij vlak voordat deze editie van HFN naar de drukker moest. Lange tijd leek het er echt naar uit te zien dat de Nederlandse gasten van het Internationale Filmfestival van Cannes het dit jaar zonder ontmoetingsplaats moesten stellen. Daar is op de valreep toch nog verandering in gekomen. een breed gamma aan producten verbinding via Intra- en Internet mogelijk geïntegreerd offiine systeem centrale administratie met uitgebreide rapportage gebruikersvriendelijk en flexibel Consulting Analyse Ticketing Concession Administration Management Entrance Control Customer Info Display E-Commerce CRM international 32 Door Jeroen Huijsdens In de afgelopen maanden bleek dat er te weinig sponsors bereid waren om Holland Film House, op dezelfde manier als in de afgelopen jaren, ook in 2005 van de grond te til len. Het voorbestaan van het populaire stekkie voor Nederlandse festivalgangers werd daardoor serieus bedreigd. Initiatiefnemer Ad Weststrate, van de Cinema Groep, kon daar geen genoegen mee nemen. Hij trommel de zijn team van bioscoop Cine City bij elkaar en besloot de mouwen op te stropen. Het gevolg? Er komt dit jaar toch een Holland Film House. Zij het iets kleiner dan afge lopen jaar.'Er komt wel een ontmoetingsplaats, maar dan in pure vorm', aldus woordvoerster Cindy Kooy.'Er zullen alleen niet zo veel recepties en dergelijke zijn als vorig jaar'. De locatie van het Holland Film House is dezelfde als de vorige keren. Ook de samenwerking met Holland Film, die zorgt voor de promotie van de Nederlandse film in het buitenland, wordt gecontinueerd. Bedrijven die interesse hebben om het initiatief te steu nen, kunnen nog tot het einde van deze maand contact opnemen met de organisatie via telefoonnummer 0118- 441000. Holland Film House duurt van 11 mei tot en met 22 mei aanstaande. GmbH S. Co. KG TechnicPark D-54550 Daun Tel.: +49 [0] 65 92 - 95 99 0 Fax: +49 (0) 65 92 - 95 99 99 E-Mail: office@ticket-international.com www.ticket-international.com - HOLLAND FILM NIEUWS

Holland Film Nieuws | 2005 | | pagina 33