teasers 44 Le Conseguenze dell' Amore (12 mei) Regie: Paolo Sorrentino. Cast:Toni Servillo, Olivia Magnani. Iedereen heeft wel een onbespreekbaar geheim, maarTitta Di Girolamo heeft er meer dan één. Waarom zou een man van vijftig, afkomstig uit het Zuiden, anders acht jaar in een anonieme hotelkamer in een anonieme stad in het Italiaanse deel van Zwitserland willen wonen? Beyond the Rocks, Filmmuseum What the Do We Know?! (12 mei) Regie: Mark Vicente, Betsy Chasse,William Arntz. Cast: Marlee Matlin, Barry Newman. What the Do We Know?/ is een vernieuwende film over een revolutionair onderwerp. Deels drama en deels documentaire geeft de film een rondleiding door de wereld van de kwantumfysica. Kijk voor meer informatie op www.whatthebleep.nl Beautiful Boxer (2 juni) Regie: Ekachai Uekrongtham. Cast:Asanee Suwan, Sorapong Chatree. Beautiful Boxer is gebaseerd op het ware verhaal van Thailands beroemde travestie kickboksen Het is een aan grijpend actiedrama dat je recht in het hart en de gedach ten laat kijken van een jongen die vecht als een man om een vrouw te worden. La Vida que te Espera (9 juni) Regie: Manuel GutiérrezAragón. Cast: Marta Etura, Luis Tosar. Ware liefde bevrijdt twee jonge mensen van het starre plattelandsleven in Noord-Spanje. Midsummer Dream (7 juli) Regie: Angel de la Cruz, Manolo Gömez. Midsummer Dream is een fascinerende animatiefilm naar het beroemde verhaal A Midsummer Night's Dream van William Shakespeare. Volgens de legende kunnen mensen tijdens de zonnestilstand door een magische wereld vol kabouters en elfjes reizen. Bekijk alvast de trailer op www.midsummerdream.com COLUMBIA TRISTAR FILMS XXX 2 (28 april) Regie: LeeTamahori. Cast: Ice Cube, Willem Dafoe, Samuel L.Jackson. Kung Fu Hustle (9 juni) Regie: Stephen Chow. Cast: Stephen Chow, Kwok Kuen Chan, Xiagang Feng. FILMMUSEUM Viva Laldjérie (19 mei) Regie: Nadir Moknèche. Cast: Lubna Azabal, Biyouna. Regisseur Moknèche, ook wel de Algerijnse Almodóvar genoemd, volgt in deze mooie, melancholische film de levens van drie vrouwen, waarbij spanningen voelbaar worden tussen het traditionele en het moderne leven. Beyond the Rocks (1922) (26 mei) De ontdekking van de klassieker Beyond the Rocks is voor het Filmmuseum een van de hoogtepunten van de afge lopen jaren. Deze verloren gewaande film over een onmo gelijke liefde is de enige film waarin de legendarische Rudolph Valentino en filmdiva Gloria Swanson samen te bewonderen zijn. Na een uitgebreid restauratieproces beleeft de film zijn tweede wereldpremière tijdens de ope ning van de Filmmuseum Biënnale 2005 (april 2005) en is hij ook voor een speciale vertoning tijdens het filmfestival in Cannes geselecteerd. Henny Vrienten schreef de nieuwe soundtrack. INDEPENDENT FILMS The Assassination of Richard Nixon (12 mei) The Assassination of Richard Nixon, Independent Films Regie: Niels Mueller. Cast: Sean Penn, Naomi Watts. 1974. Sam Bicke (Sean Penn) probeert wanhopig het hoofd boven water te houden, terwijl zijn financiële situa tie uitzichtloos is en zijn vrouw hem verlaten heeft. Hij hoopt zijn leven toch weer op de rit te krijgen. Helaas is er in de Verenigde Staten van de jaren zeventig, HOLLAND FILM NIEUWS

Holland Film Nieuws | 2005 | | pagina 44