teasers dat een nieuw hart niet noodzakelijkerwijs een oplossing zal zijn voor oude problemen. In het retrospectief zullen titels als Chocolat (1988), Nenette et Boni (1996) te zien zijn, evenals het nooit in Nederland uitgebrachte Trouble Every Day (2001) en Vendredi Soir (2002). INDEPENDENT FILMS Inside Deep Throat (10 november) Regie: Fenton Bailey, Randy Barbato. Cast: Dennis Hopper (verteller), Linda Lovelace. Dertig jaar na de (aanvankelijk kleine) release van de low-budget pornofilm Deep Tbroat vertelt Inside Deep Throat bij monde van Dennis Hopper het succesverhaal van deze meest winstgevende film ooit. In de documen taire komt alles voorbij; de hoogtepunten, de intriges, de rampspoed en natuurlijk hoe het nu met de makers en cast van deze cult-film gaat. An Unfinished Life (8 december) Regie: Lasse Halström. Cast: Robert Redford, Jennifer Lopez en Morgan Freeman. De regisseur van Chocolat en What's Eating Gilbert Grape komt nu met een prachtig familiedrama met in de hoofdrollen Oscar-winnaars Robert Redford en Morgan Freeman. Sinds de dood van zijn zoon tien jaar geleden, heeft de ruige gepensioneerde boer Einar zijn ranch en zijn huwelijk laten verloederen. Maar wanneer zijn schoondochter Jean samen met het jonge meisje Griff onderdak komt zoeken, komt daar verandering in. Keeping Mum (15 december) Regie: Niall Johnson. Cast: Rowan Atkinson, Maggie Smith, Patrick Swayze. Na het succes van Bean en Johnny English is Rowan Atkinson helemaal terug in deze nieuwe komedie in de rol van dominee Walter Goodfellow, die zo druk bezig is met het schrijven van de perfecte preek dat hij niet door heeft dat zijn vrouw vreemdgaat en zijn kinderen er een zooitje van maken. Plop en het vioolavontuur (7.2. december) Regie: Matthias Temmermans. Cast: Kabouter Plop, Kabouter Klus, Frans Bauer. De kabouters gaan weer op avontuur en krijgen daarbij gezelschap van Kabouter Amadeus, gespeeld door nie mand minder dan Frans Bauer! INSPIRE PICTLGRES De avonturen van het ntolletje (16 december) Regie: Zdenek Miller. Een compilatie van zeven van de bekende, korte Tsjechische animatiefilms over het molletje en zijn vriend jes. De klassiekers van Zdenek Miller werden opgepoetst en opnieuw samengesteld om een nieuwe generatie kin- De avonturen van het molletje, Inspire Pictures. deren te betoveren! Voor jong en oud vanaf drie jaar. MOONLIGHT FILM DISTRIBUTION Lord of War (3 november) Regie: Andrew Niccol. Cast: Nicolas Cage, Ethan Hawke, Bidget Moynaham. PARADISO FILMED ENTERTAINMENT The Devil's Rejects (3 november) Regie: Rob Zombie. Cast Sid Haig, Bill Moseley, Sherie Moon. Deze horrorachtige roadmovie volgt de gestoorde en moordzuchtige 'white trash' familie Firefly. Nadat hun huis is afgebrand, gaat een paar leden van deze familie op pad, zoekend naar nieuwe slachtoffers. Ondertussen is de broer van sheriff Wydell, een slachtoffer van de familie, razend over de dood van zijn broer. Hij wil niets liever dan wraak nemen op het groepje psychopaten... A Good Woman (8 december) Regie: Mike Barker. Cast: Helen Hunt, Scarlett Johansson, Tom Wilkinson. A Good Woman, Paradiso Filmed Entertainment. Robert en Meg Windemere (Scarlett Johansson) - steenrijk en pas getrouwd - brengen de winter door aan cle Italiaanse Amalfi-kust. Alles lijkt rozengeur en maneschijn tot op een dag cle vrijgevochten Mrs. Erlynne (Helen Hunt) uit Amerika arriveert en voor heel wat ophef zorgt. 34 - HOLtAND FILM NIEUWS

Holland Film Nieuws | 2005 | | pagina 32