CINEFOX Beleef het groots m de bioscoop Je film egint feestelijk met de Ali Filmwekenboti. IN PRODUCTIE: TIMBOEKTOE Een van de laatste draaidagen van de nieuwe Nederlandse speelfilm Timboektoe, naar het boek van Carry Slee, vond plaats in de stallen van Henny Huisman. Holland Film Nieuws was erbij AH FILMWEKEN 2007: VOORPROEVEN! Maandag 20 augustus start de twee-voor-een actie die het film- en bioscoopbedrijf nu al enkele jaren samen met Albert Heijn uit voert. Dit jaar is de campagne breder van opzet zodat tevens het startschot voor het nieuwe bioscoopsei zoen gegeven kan worden. www.cinefox.nl Isa (Bo Maerten) en Jules (Willem Voogd) in de paardenstallen van de grote concurrent van camping Timboektoe. Foto: Eric Keyzer. Beleef het groots in de bioscoop. De poster voor bioscopen en filmtheaters. piek 'n mix 9 theaterpaspoort: Filmtheater De Lieve Vrouw 14 in the picture: Peter Serneels 14 op locatie li> column Dirk van de cinema 17 Nationale Bioscoopbon 18 agenda 1' Nederlandstalige films in aantocht 22 in productie 22 kort 24 techniek: Nederland weer stiefkindje feature 2: afscheidsinterview Gerard Bunnik beurzen festivals: Festival Highlights onderzoek: 50+ in de bioscoop 30 spotlight: Jan Doense colofon Holland Film Nieuws verschijnt in 2007 op... Nr. 78 18 oktober (deadline 26 september) Nr. 79 20 december (deadline 28 november) Adverteerders Alcons Andio Benelux Film Distributors CineFox Digital Media Solutions Film by the Sea FTT Filmtronics BV Huizenga Group Independent Films Nationale Bioscoopbon achi Stichting Filmtransport Universal Pictures International (Netherlands) BV covei Youne Creations BV achterzijde

Holland Film Nieuws | 2007 | | pagina 3