Picture this... a HFN Ontdek aan de hand van deze beel den welke film er binnenkort inde bioscoop gaat draaien. Doe mee en win... Raad uit welke negen films de afgebeelde uitsneden afkomstig zijn en je maakt kans op een leuke prijs. Via deze beelden kun je de titel van een film achterhalen die binnenkort in de bioscoop gaat draaien. Door Jeroen Huijsdens Bij elke foto staat welke letter uit de titel van die film wij zoeken. Samen vormen ze de eerste negen letters van een nieuwe bioscoopfilm. Laat ons weten welke filmtitel jij gevonden hebt en je maakt kans op een leuke prijs. Uitslag De nieuwe quiz in HFN spreekt mensen blijkbaar aan, want wederom ontvingen we een groot aantal inzendingen. Het juiste antwoord afgelopen keer was: Foo/'s Go/d. Uit alle goede inzendingen is een winnaar getrok ken. Dat is geworden Angelique Metting werkzaam op het hoofdkan toor van JT Bioscopen. Van harte gefeliciteerd! 1 e letter filmtitel. de laatste letter van de 2e letter de tweede letter van het tweede woord uit de filmtitel. **vm 4e letter de eerste letter van het tweede woord uit de titel. 5e letter de laatste letter van het eerste woord uit de titel. 7e letter de eerste letter van het vijfde woord uit de filmtitel. 8e letter de tweede letter van de filmtitel. Een tipje van de sluier: de hoofdpersoon slaat zich overal door heen. Stuur je antwoord voor 28 mei aanstaande naar: Holland Film Nieuws Van Eeghenstraat 34 1071 GH Amsterdam Of mail je antwoord naar: quiz@hollandfilmnieuws.nl 3e letter de tweede letter van het eerste woord uit de titel. 6e letter de derde letter van het tweede woord uit de titel. 9e letter derde letter van de film titel. 'I think it's easier to read when you look at pictures.' (Tom Skerritt als Duke Forrest in MASH)

Holland Film Nieuws | 2008 | | pagina 18