m TRAILERS HFN zien hoe hij zich in de gevangenis opwerkt door zijn grote kookgave. En we zien hoe hij een relatie aangaat met een hoer die hem seks in ruil voor voedsel geeft. Hoofdrollen: Joao Miguel, Fabiula Nascimento, Babu Santana, Carlo Briani, Zeca Cenovicz Regie: Marcos Jorge Genre: drama Distributie: Cinemien Release: 4 september 2008 The Accidental Husband Verhaal: Radiopresentatrice Emma denkt alles te weten over relaties en ook wat ze zoekt in een man. Als ze op het punt staat te trouwen met haar saaie verloofde, blijkt ze opeens al getrouwd te zijn met een stoere brand weerman. Dan weet ze niet meer zo zeker wat ze wil. Hoofdrollen: Uma Thurman, Colin Firth, Jeffrey Dean Morgan, Sam Shepard, Keir Dullea Regie: Griffin Dunne Genre: romantiek, komedie Distributie: Independent Films Release: 4 september 2008 Bangkok Dangerous Verhaal: In 1999 scoorden de regisserende Pang-broers een hit met hun Thaise actiefilm Bangkok Dangerous. Ze doen het dunnetjes over voor de Amerikaanse remake. Die draait opnieuw om een huurmoordenaar die gaat twijfelen als hij verliefd wordt op een brave burger. Hoofdrollen: Nicolas Cage, James With, Charlie Yeung, Panward Hemmanee, Shahkrit Yamnarm Regie: Danny Pang Oxide Pang Chun Genre: actie, misdaad Distributie: RCV Entertainment Release: 4 september 2008 Where in the World is Osama Bin Laden? Verhaal: Morgan Spurlock werd wereldberoemd met zijn documentaire Super Size Me. Na de fastfoodindus- trie gaat hij nu achter Osama Bin Laden aan. Hij heeft- immers van Hollywoodfilms geleerd dat vaak een enkele Wanfed. Universal Pictu- res International. The Accidental Husband. Independent Films. man meer kans maakt om schurken op te sporen dan de CIA of de FBI. Regie: Morgan Spurlock Genre: documentaire Distributie: Cinéart Release: 11 september 2008 Wanted Verhaal: Wesley Gibson is zo'n saaie sukkel dat zelfs zijn vriendin hem niet ziet staan. Hij krijgt echter wel aandacht van een mysterieuze, sexy dame die hem vertelt dat hij speciale gaven heeft. Deze Foxy werkt voor een geheim genootschap dat voor evenwicht in de wereld zegt te zorgen. Wesley wordt opgeleid om een meedogenloze moordenaar te worden. Hoofdrollen: James McAvoy, Angelina Jolie, Morgan Freeman, Terence Stamp Regie: Timor Bekmambetov Genre: actie Distributie: Universal Pictures International Release: 11 september 2008 Deception Verhaal: Een wat kleurloze boekhouder denkt dat er ein delijk wat leven in de brouwerij komt als hij kennis maakt met een gladde advocaat. Die neemt hem inderdaad mee in een opwindende wereld, die echter steeds meer duistere trekjes blijkt te hebben. Hoofdrollen: Hugh Jackman, Michelle Williams, Ewan McGregor, Lisa Gay Hamilton, Maggie Q Regie: Marcel Langenegger Genre: drama, thriller Distributie: Independent Films Release: 18 september 2008 Blind Date Verhaal: Na Interview is Blind Datede volgende Ameri kaanse herverfilming van een Theo van Gogh-productie. Deze keer spelen Patricia Clarkson en Stanley Tucci het echtpaar dat een gemeenschappelijke tragedie 'What the fuck have you done lately?' (James McAvoy als Wesley in Wantea)

Holland Film Nieuws | 2008 | | pagina 31