The Duchess Frost/Nixon Bolt TEASERS I Films om de komende maanden in de gaten te houden. - E3 Tijdens de promotietour van The Duchess zal hoofd rolspeelster Keira Knightley waarschijnlijk vaak haar verhaal moeten doen over de enorme pruiken die ze voor de film moest dragen. Naar verluidt waren die zo zwaar dat het fragiele nekje van de actrice er zwaar onder te lijden had. Maar het is natuurlijk veel interes santer om met de actrice te spreken over andere aspec ten van haar rol in de film over het turbulente leven van de hertogin van Devonshire. Deze Georginia Spencer krijgt een buitenechtelijke verhouding met de jonge, ambitieuze politicus Charles Grey, een rol van Dominic Cooper. En waar zagen we die ook alweer eerder? Oh, ja als de aanstaande bruidegom in Mamma Mia.L. Hoofdrollen: Keira Knightley, Ralph Fiennes, Charlotte Rampling, Dominic Cooper Regie: Saul Dibb Distributeur: Cinéart Releasedatum: nader te bepalen Watergate blijft Amerikaanse filmmakers nog altijd in spireren. Momenteel worden voorbereidingen getroffen voor de film Diriy Tricks naar het toneelstuk van John Jeter met hoofdrollen voor Brad Pitt, Annette Bening en Jim Broadbent. En begin volgend jaar verschijnt Frost/Nixon. Deze film, waar nu al een Oscar-buzz omheen hangt, zoemt in op de werkelijk legendarische televisie-interviews van de Engelse talkshowpresentator David Frost en de dan al teruggetreden Richard Nixon in 1977. Ook deze film baseert zich op een toneelstuk. Namelijk het stuk dat werd geschreven door Peter Morgan en zowel in Londen als op Broadway werd opgevoerd. Hoofdrollen: Michael Sheen, Frank Langella, Kevin Bacon Regie: Ron Howard Distributeur: Universal Pictures International Releasedatum: 29 januari 2009 Bolt is de naam van het zeer innemende hondje dat be schikt over superkrachten. Althans, dat denkt het beestje zelf omdat hij zijn hele leven lang al de hoofdrol speelt in een tv-serie waarin dat ook het geval is. Maar dan komt Bolt opeens in de echte wereld terecht. En daar gaan dingen er anders aan toe. Bo/t\s geen film uit de stal van Pixar (die komt volgend jaar juli weer in de vorm van Up), maar een die weer echt bij Walt Disney Pictures vandaan komt. De film gaat zeker ook in 3D uitbracht worden. Stemmen: John Travolta, Woody Harrelson, Thomas Hayden Church Regie: Chris Williams, Byron Howard Distributeur: Walt Disney Releasedatum: 11 februari 2009 Tm saying that when the President does it, that means it's "not" illegal!' (Frank Langella als Richard Nixon in Frost/Nixon)

Holland Film Nieuws | 2008 | | pagina 6