Picture this... HFN E QUIZ Doe mee en win... Raad uit welke negen films de onderstaande beelden afkomstig zijn en maak kans op een film prijs. Ontdek aan de hand van deze beelden welke film er binnen kort in de bioscoop gaat draaien. Door Jeroen Huijsdens Bij' elke foto staat welke letter uit de titel van de afgebeelde film je moet noteren. Samen vormen ze de eerste negen letters van een nieuwe bios coopfilm. Wat is de titel? Uitslag De filmtitel die we afgelopen keer zochten was: Burn After Reading. Uit alle goede inzendingen hebben we weer een winnaar getrokken: Gertjan van Opstal werkzaam bij Filmhuis Bussum. Hij had bovendien ook de quiz over Max van Praag goed (antwoord: Burt Lancaster). Van harte gefeliciteerd! De prijs wordt opgestuurd. 1 e letter De eerste letter van 2e letter De eerste letter van het deze filmtitel. tweede woord van deze filmtitel. 4e letter De eerste letter van deze filmtitel. 5e letter De zevende letter van deze filmtitel. 7e letter De tweede letter van 8e letter De eerste letter van het deze filmtitel. vierde woord van deze filmtitel. Een tip/e van de sluier: een van c/e hoofdrolspe lers is dit jaar genomineerd voor een Oscar. Stuur je antwoord voor 25 maart aanstaande naar: Holland Film Nieuws Van Eeghenstraat 34 1071 GH Amsterdam Of mail je antwoord naar: quiz@hollandfilmnieuws.nl 3e letter De vierde letter van het tweede woord van deze filmtitel. 6e letter De vierde letter van deze filmtitel. 9e letter De laatste letter van deze filmtitel. 'Pop quiz, hotshot.' (Dennis Hopper als Howard Payne in Speed)

Holland Film Nieuws | 2009 | | pagina 14