TRAILERS HFN Stella Verhaal: Stella groeit op in een café in Parijs en past eigenlijk nergens bij. Pas als ze de Algerijnse Gladys ontmoet, krijgt ze een gevoel van eigenwaarde. Regisseuse en scenarioschrijfster Sylvie Verheyde ba seerde het verhaal op haar eigen jeugdervaring. Hoofdrollen: Léora Barbara, Mélissa Rodriguez, Laëtitia Guerard, Guillaume Depardieu Regie: Sylvie Verheyde Genre: drama Distributie: Benelux Film Distribution Release: 5 maart 2009 Watchmen Verhaal: Net als in het bejubelde gelijknamige strip boek van Alan Moore, speelt de film zich af in een wereld waarin superhelden gedwongen met pensi oen zijn gegaan. Als een van hen wordt vermoord, komen de oude collega's weer bij elkaar om de misdaad op te helderen. Hoofdrollen: Billy Crudup, Carla Gugino, Patrick Wilson, Malin Akerman, Matthew Goode Regie: Zack Snyder Genre: actie Distributie: Universal Pictures International Release: 5 maart 2009 Gran Torino Verhaal: Ondanks zijn gevorderde leeftijd lijkt Clint Eastwood productiever dan ooit. Deze keer neemt hij naast de regie ook weer de hoofdrol voor zijn reke ning. Als mopperende oorlogsveteraan probeert hij zijn buurjongen, die zijn auto wilde stelen, een wijze les bij te brengen. Hoofdrollen: Clint Eastwood, Christopher Carley, Bee Vang, Ahney Her, Brian Haley Regie: Clint Eastwood Genre: drama Distributie: Warner Bros. Release: 12 maart 2009 Appaloosa. Paradiso Enter tainment. Confessions of a Shopaholic. Walt Disney Studios Motion Pictures. Confess/ons of a Shopaholic Verhaal: Verfilming van Sophie Kinsella's gelijknami ge boek over een soort Amerikaanse Bridget Jones. Ze heet Rebecca, heeft geen vriend, een saaie baan en een winkelverslaving. De rekeningen lopen op en ze bedenkt steeds nieuwe manieren om daar iets aan te doen. Hoofdrollen: Isla Fisher, Hugh Dancy, Joan Cusack, John Goodman, Krysten Ritter Regie: PJ. Hogan Genre: romantiek, komedie Distributie: Walt Disney Studios Motion Pictures Release: 12 maart 2009 Appaloosa Verhaal: Het is weer zo ver: een stadje in het wilde westen wordt geteisterd door een wrede rancher die iedereen naar zijn pijpen laat dansen. Er komt echter niet één eenzame revolverheld om ze te redden, het zijn er meteen twee! En hun werk wordt bemoeilijkt door een jonge weduwe. Hoofdrollen: Ed Harris, Viggo Mortensen, Renée Zell- weger, Jeremy Irons Regie: Ed Harris Genre: western Distributie: Paradiso Entertainment Release: 12 maart 2009 Ro/e Models Verhaal: Vrienden Danny en Wheeler crossen het land door om reclame te maken voor een energie drankje. Als ze hun auto in de prak rijden, worden ze veroordeeld tot 150 uur dienstverlening. Ze worden opgescheept met de jonge Augie en Ronnie, die ieder zo hun eigen problemen hebben. Hoofdrollen: Paul Rudd, Seann William Scott, Eliza- beth Banks, Jane Lynch Regie: David Wain Genre: komedie Distributie: Universal Pictures International Release: 12 maart 2009 'God help us all!' (Jeffrey Dean Morgan als The Comedian in Watchmen)

Holland Film Nieuws | 2009 | | pagina 30