m TRAILERS Last Chance Harvey Verhaal: Na Stranger Than Fiction zijn Dustin Hoff- man en Emma Thompson weer samen te zien in dit lieve filmpje over een Amerikaan die naar Londen reist voor de trouwerij van zijn dochter. Daar leert hij een Engelse dame kennen die zijn leven weer kleur geeft. Hoofdrollen: Dustin Hoffman, Emma Thompson, Kathy Baker, James Brolin, Eileen Atkins Regie: Joel Hopkins Genre: romantiek, drama Distributie: RCV Entertainment Release: 12 maart 2009 Tv/o Lovers Verhaal: Nadat zijn relatie is uitgegaan, gaat Leo- nard weer bij zijn ouders wonen. Die proberen hem meteen weer aan een nieuwe vrouw te koppelen. Het lijkt goed te gaan, totdat hij uit het raam van zijn slaapkamer een mooie, onbekende vrouw ziet... Hoofdrollen: Gwyneth Paltrow, Joaquin Phoenix, Vinessa Shaw, Isabella Rossellini Regie: James Gray Genre: romantiek, drama Distributie: Wild Bunch Release: 12 maart 2009 Bollyv/ood Hero Verhaal: Egbert Jan Weeber speelt bijna zichzelf als een jonge Nederlandse acteur die de stad Mumbai bezoekt omdat hij een rolletje in een Bollywood-film speelt. Hij heeft de 8mm-camera van zijn vader meegenomen en maakt een verslag van zijn steeds heftiger wordende ervaringen. Hoofdrollen: Egbert Jan Weeber, Ishwari Bose-Bhat- tacharya, Akhilesh Kumar Regie: Diederik van Rooijen Genre: drama Distributie: A-Film Quality Release: 19 maart 2009 Dehance. RCV Entertainment. The Dutchess. Cinéart. Defiance Verhaal: Tijdens de Tweede Wereldoorlog ontsnap pen drie joodse broers uit het bezette Polen en verschuilen zich in de Wit-Russische bossen waar ze een vluchtelingenkamp oprichten. Het waargebeurde verhaal van het enige gewapende joodse verzet tijdens de Tweede Wereldoorlog. Hoofdrollen: Daniel Craig, Liev Schreiber, Jamie Bell, Alexa Davalos, Jodhi May Regie: Edward Zwick Genre: oorlog, drama Distributie: RCV Entertainment Release: 19 maart 2009 The Duchess Verhaal: Het leven van Lady Diana weerspiegelde dat van haar voorouder, Georgina Spencer, in de achttiende eeuw. Deze jonge aristocratische dame trouwde met de veel oudere Duke of Devonshire die er al snel een minnares op na hield, waar hij uiteinde lijk mee trouwde. Hoofdrollen: Keira Knightley, Ralph Fiennes, Hayley Atwell, Dominic Cooper, Charlotte Rampling Regie: Saul Dibb Genre: drama Distributie: Cinéart Release: 19 maart 2009 C/ie: The Argentine Verhaal: In 1956 trekken Che Guevara (een veel geroemde rol van Benicio Del Toro) en zijn kornuiten door Cuba. In twee jaar tijd brengen ze een com pleet leger op de been en weten ze dictator Batista af te zetten. Het tweede deel, Che: Cuerilla, wordt uitgebracht op 2 april. Hoofdrollen: Benicio Del Toro, Julia Ormond, Rodrigo Santoro, Catalina Sandino Moreno Regie: Steven Soderbergh Genre: drama 'This will be the mistake of your life.' 'No, I made that many years ago.' (Ralph Fiennes en Keira Knightley in The Duchess)

Holland Film Nieuws | 2009 | | pagina 31