m Cast Colofon HFN CAST/COLOFON Benoe mingen, verhui zingen en andere zaken. Brenda Weisz Blanchetta Brenda Weisz Blanchetta, bij sommigen in het filmbe drijf bekend onder haar meisjesnaam Brenda Visser, is sinds enige tijd marketingmanager bij Independent Films. Brenda was eerder mediacoördinator bij RCV Entertainment en werkte de afgelopen vijf jaar bij RTL Nederland. Maartje Verhoeven Per 1 februari jongstleden is Maartje Verhoeven be gonnen als marketing- en communicatieadviseur bij Di- gitenne van KPN. Verhoeven werkte bij filmdistributeur Benelux Film Distributors. Haar taken zijn inmiddels over genomen door voormalig collega Mirjam van Ansem. Diane Borst/BFD-team Diane Borst, voormalig publiciteitsmanager bij Warner Bros., is terug in het film- en bioscoopbedrijf. Nam ze in september nog afscheid van haar filmrelaties, sinds het begin van deze maand verzorgt Diane de publiciteit voor Benelux Film Distributors (BFD). Namens de BFD- aandeelhouders heeft Sim van Veen de verantwoorde lijkheid over het beleid in Nederland. Cynthia Ophorst zal als marketing director de dagelijkse leiding voeren over het Nederlandse kantoor. Het team van BFD be staat, naast eerder genoemde personen, uit: Hein van Joolen (salesmanager), Mirjam van Ansem (marketing- coördinator) en Hanneke Leenders (marketing- en sa- lesondersteuning per 1 maart aanstaande). Eveline Eliasar Na zevenenhalf jaar voor Warner Bros. te hebben ge werkt, is personal assistent van de managing director Eveline Eliasar eind december vertrokken bij de filmdis tributeur. Ze werkt inmiddels als consultent bij een wer- vings- en selectiebureau voor secretaresses. Gerlach Cerfontaine Toine Berbers Gerlach Cerfontaine, voormalig directeur van Schiphol, is benoemd tot voorzitter van de nieuwe raad van toe zicht van het Nederlands Fonds voor de Film. Hij neemt de plaats in van interim bestuursvoorzitter Hans van Beers. Filmfonds-directeur Toine Berbers gaat het fonds op 1 juli aanstaande verlaten. Het is nog niet bekend wie hem gaat opvolgen en wat hij hierna zelf gaat doen. Tobias Bremer Op vrijdag 30 januari jongstleden zijn Suzanne en Mar tin Bremer de gelukkige ouders geworden van baby Tobias. In het dagelijks leven is Suzanne Bremer niet al leen moeder, maar ook boeker bij RCV Entertainment. AFFF wordt Imagine Het Amsterdam Fantastic Film Festival heeft besloten haar naam te wijzigen. Het festival, dat dit jaar haar vijf entwintigste editie viert, gaat voortaan door het leven als Imagine. De reden voor de naamswijziging is dat de term fantastic volgens de organisatie te vaak wordt verward met het beperktere begrip fantasy. Daarnaast vindt men Imagine fraaier klinken. Bovendien benoemt het, duidelijker dan voorheen, de avontuurlijke, vrije koers van het festival. Imagine vindt van 15 tot en met 26 april plaats in Pathé Tuschinski in Amsterdam. Rectificatie In de vorige HFN stond ten onrechte dat Marieke Pohl- man bij A-Film is vervangen door Rosalie Moorman. Ma rieke was marketingmanager en haar taken zijn over genomen door Lisette Ruitenberg. Rosalie Moorman assisteert bij A-Film in zowel marketing als publiciteit. Uitgever Stichting Holland Film Land Hoofdredacteur Jeroen Huijsdens Eindredacteuren Riet Zegers en Jeroen Huijsdens Bladcoördinator Riet Zegers Redacteuren Lucia Alleman, Marije Sietsma, Romy van Krieken, llona van Genderen Stort, Engel Veld, Frank de Neeve, Roloff de Jeu, Roeland Loosen, Pieter Nabbe, Vincent Snoe ken Robbert Blokland, Dirk de Lille (columnist), Albert Jan Vos (columnist), Berend Jan Kom- panje (illustraties) Beeldredactie, art direction en vormgeving image. Tanja van Rooden E-mail: tanja@hollandfilmnieuws.nl Advertenties Riet Zegers Drukwerkbegeleiding Young Creations Redactieadres VanEeghenstraat34/ 1071 GH AMSTERDAM T. 020-Ó793843 F. 02OÓ7329Ó3 E-mail: info@hollandfilmnieuws.nl Holland Film Nieuws is een uitgave van de Stichting Holland Film Land. Het magazine wordt op basis van controlled circulation zes keer per jaar gratis verspreid onder de me dewerkers van de leden van de Nederlandse Vereniging van Bioscoopexploitanten (NVB). Overige geïnteresseerden kunnen een abon nement aanvragen. Dit kost 35,- (exclusief BTW) per jaargang. Abonnementen zijn aan te vragen via 020-6793843. Niets uit deze uitgave mag worden overgeno men zonder bronvermelding en uitdrukkelijke goedkeuring van de uitgever. Aan artikelen en/of uitspraken kunnen geen rechten worden ontleend. Vrienden van Holland Film Nieuws Holland Film Nieuws kan worden uitgegeven dankzij een bijdrage van de hoofdsponsor, de Nederlandse Vereniging van Bioscoopex ploitanten (NVB). Voorts dankt Holland Film Nieuws haar voortbestaan aan loyale adver teerders die wij kortweg de Vrienden van Hol land Film Nieuws noemen. Het zijn: De Nederlandse Vereniging van Bioscoop exploitanten (hoofdsponsor), ActionFreight, Actionsign, Alcons Audio, Benelux Film Distri butors, Bridge Entertainment Group, Cinéart Nederland BV, CineFox, Coca-Cola Enterprises Nederland BV, Compeso GmbH, Digital Ge nius, Fox Media, FTT Filmtronics BV, Huizenga Group, Independent Films, Jean Mineur Me diaVision, Jimmy Products, KTS/ReBiTicks Software BV, Paradiso Entertainment, Rosbeek Techniek, Roveka, Stichting Filmtransport NVF/ Filmcentrale Nieuwegein BV, ticket.international Software Trading, Universal Pidures Interna tional (Netherlands) BV, Walt Disney Studios Motion Pictures (Netherlands), Warner Bros. Pidures International Holland, Wild Bunch Dis- tribution. HFN kan worden verstuurd dankzij de Neder landse Vereniging van Filmverhuurders (NVF) en Gofilex. 15e jaargang nummer 86 Februari 2009 Holland Film Nieuws, het magazine voor het film- en bioscoopbedrijf 'Don't torture yourself, Gomez. That's my job.' (Anjelica Huston als Mortisia in The Addams Family}

Holland Film Nieuws | 2009 | | pagina 35