X-Men Origins: Wolverine De vliegenierster van Kazbek He's Just Not That Into You TEASERS Films om de komende maanden in de gaten te houden. Na drie X-Men films wilde men bij 20th Century Fox de serie niet stopzetten, maar wel nieuw leven inblazen. Dus werd er bedacht om films te bouwen rondom een specifiek karakter. Wolverine - tot nu toe elke keer vlijmscherp gespeeld door Hugh Jackman - is de eerste mutant die zijn eigen film krijgt. In die film, toepasselijk genoeg getiteld X-Men Origins: Wolverine - wordt uit de doeken gedaan hoe onze held toch aan die bij zondere klauwen is gekomen. Daarvoor gaan we een stukje terug in de tijd. Na Wolverine kunnen we in 2011 in ieder geval nog een film over Magneto verwachten. Dus fans van X-Men hebben iets om naar uit te kijken. Hoofdrollen: Hugh Jackman, Ryan Reynolds, Liev Schreiber Regie: Gavin Hood Distributeur: Warner Bros./20th Century Fox Films Releasedatum: 30 april 2009 Het is een haast vergeten deel van onze geschiede nis: de opstand van Georgische soldaten tegen de Duitsers op Texel ten tijde van de Tweede Wereld oorlog. Regisseuse Ineke Smits toont ons de gebeur tenissen door de ogen van met meisje Marie. Zij woont op Texel en raakt in de ban van Goga, een Georgische soldaat die samen met zijn kompanen op Texel wordt gestationeerd. Als de soldaten in verzet komen tegen de Duitse overheersing op het eiland, kiest Marie hun zijde. De vliegenierster van Kazbek is gebaseerd op een script van Arthur Japin. Hoofdrollen: Madelief Blanken, Zura Zhgenti Regie: Ineke Smits Distributeur: Benelux Film Distributors Releasedatum: najaar 2009 Voor de romantische komedie He's Just Not That Into You werd een behoorlijk blik frisse en fruitige filmsterren opengetrokken. Onder meer Jennifer Aniston, Drew Barrymore, Scarlett Johansson, Jus tin Long en Ben Affleck werden bereid gevonden te spelen in een film met meerdere verhaallijnen over hedendaagse relaties en de talrijke misverstanden die er voorvallen. Greg Behrendt en Liz Tucillo, die ook meeschreven aan Sex and the City, hadden nog wat verhaallijnen over die ze in een boek besloten te vatten en dat boek werd een echte bestseller. En nu is er dus de film. Hoofdrollen: Ben Affleck, Jennifer Aniston, Drew Bar rymore, Scarlett Johansson Regie: Ken Kwapis Distributeur: Paradiso Filmed Entertainment Releasedatum: 16 april 2009 'We didn't sign up for this.' (Hugh Jackman als Logan in X-Men Origins: Wolverine)

Holland Film Nieuws | 2009 | | pagina 6