TRAILERS HFN een vrouw op haar einde. Dat weerhoudt haar er niet van om hoge eisen te stellen aan haar bedienden. Die beginnen zich steeds meer te ergeren en overwegen in opstand te komen. Hoofdrollen: Gene Bervoets, Alex van Warmerdam, Eva van de Wijdeven, Annet Malherbe Regie: Alex van Warmerdam Genre: komedie, drama Distributie: A-Film Quality Release: 7 mei 2009 papa di Giovanna Verhaal: In de jaren dertig krijgt de verlegen Giovanna weinig liefde van haar moeder. Haar vader probeert dat te compenseren door haar wijs te maken dat alle jongens gek op haar zijn. Dat blijkt echter geen goed idee te zijn; het klopt voor geen meter en duwt Gio vanna steeds verder in haar droomwereld. Hoofdrollen: Silvio Orlando, Francesca Neri, Ezio Greg- gio, Alba Rohrwacher, Serena Grandi Regie: Pupi Avati Genre: drama Distributie: Gnemien Release: 7 mei 2009 Star Trek Verhaal: Niet alleen de Trekkies en andere geeks zit ten al jaren op deze film te wachten. Na een hele rits Star Trek-f'Ams gaan we terug naar af met dit verhaal over de beginjaren van de illustere James T. Kirk, die later wereldberoemd werd als de kapitein van de USS Enterprise. Hoofdrollen: Chris Pine, Zachary Quinto, Winona Ryder, Simon Pegg, Eric Bana, Karl Urban Regie: JJ. Abrams Genre: sciencefiction, actie Distributie: Universal Pictures International Release: 7 mei 2009 Streef Fighter: The Legend of Chun-Li Verhaal: Het meisje Chun-Li wil als kind al graag con- Demons - Het Bernini mysterie. Sony Pictures Releasing Star Trek. Uni versal Pictures International certpianiste worden. Gelukkig geeft haar vader haar ook les in martial arts. Dat komt goed van pas als hij wordt ontvoerd en zij achter de daders aangaat. Naar de gelijknamige videogame. Hoofdrollen: Kristin Kreuk, Chris Klein, Neal McDonough, Moon Bloodgood, Michael Clarke Duncan Regie: Andrzej Bartkowiak Genre: actie Distributie: Independent Films Release: 7 mei 2009 Angels Demons - Het Bernini mysterie Verhaal: Na het succes van 777e DaVinci Code werd uiteraard het volgende boek van Dan Brown verfilmd, wederom met Tom Hanks in de hoofdrol. In Rome gaat hij achter het geheimzinnige genootschap de llluminati aan dat het heeft gemunt op zijn aartsvijand: de katho lieke kerk. Hoofdrollen: Tom Hanks, Ewan McGregor, Stellan Skarsgard, Ayelet Zurer, Armin Mueller-Stahl Regie: Ron Howard Genre: thriller, mysterie Distributie: Sony Pictures Releasing Release: 13 mei 2009 Coraline (ov nl) Verhaal: Henry Selick (Nightmare Before Christmas) is een specialist in stop-motion-animafiefilms en ook deze is weer een lust voor het oog. Het draait om het meisje Coraline dat terechtkomt in een alternatieve wereld. Ze vindt het daar veel leuker dan thuis, maar niet voor lang. Stemmen (ov): Dakota Fanning, lan McShane, Teri Hatcher, Jennifer Sounders, Dawn French Stemmen (nl): Isabel Loef, Monic Hendrickx, Joost Bui tenweg, Dré Hazes, Marjan Luif, Manuela Kemp Regie: Henry Selick Genre: animatie Distributie: Universal Pictures International Release: 13 mei 2009

Holland Film Nieuws | 2009 | | pagina 33