m (ast Colofon HFN CAST/COLOFON Benoe mingen, verhui zingen en andere zaken. Kyra Schröder Kyra Schröder heeft per 1 maart jongstleden het sales- team verlaten van Warner Bros./20th Century Fox. Ze is een nieuwe uitdaging aangegaan als officemanager bij TEAMstages, een stagebureau opgericht door Joop Janine van den Ende en het ROC van Amsterdam. Edward van der Lugt Edward van der Lugt ver sterkt sinds kort de afdeling booking bij RCV Entertain ment. Edward is aangesteld als assistent-booker. Hij is geen onbekende in het bi oscoopbedrijf want hij heeft onder stage gelopen bij Independent Films en acht jaar gewerkt bij Gotcha! Ci nema in Weert. Irene Krol Per 16 maart is Irene Krol gestart als personal assitant bij Warner Bros. Pictures International Holland. In haar rol zal ze Carmen Verrier, Bas Hol en Hajo Binsbergen ondersteunen. Hiervoor werkte Irene onder andere bij NIVE, de Nederlandse Vereniging voor Managers en Octrooibureau Exter Polak Charlouis. Eline de Boer Bij Independent Films waren ze zo tevreden over stagi aire Eline de Boer dat ze haar vroegen te blijven. Eline ondersteunt daarom sinds februari de afdeling marketing en publiciteit van Independent Films. Mare van Faassen Jacco van de Ruit Mare van Faassen is sinds 5 maart bedrijfsleider van JT Arnhem. Hij is afkomstig van JT Hilversum City. Van Faas sen wordt vervangen door Jacco van de Ruit die al eer der werkzaam was binnen JT Hilversum. Kees Ryninks Kees Ryninks heeft per 1 april afscheid genomen van CinemaNet Nederland NV en Alfa Film Services BV. Ryninks wil zich weer gaan wijden aan het maken van films. Mededirecteur Jan Kiers zal de werkzaamheden voortzetten. George van Breemen George van Breemen is aangesteld als het nieuwe hoofd financiën/uitvoerder Suppletieregeling bij het Filmfonds. Van Breemen was eerder werkzaam bij de NPS. Doreen Boonekamp Doreen Boonekamp, directeur van het Nederlands Film Festival, krijgt op 17 april uit handen van wethouder van Eijk de cultuurprijs 2009 van de gemeente Utrecht. Deze prijs wordt eens in de drie jaar uitgereikt aan een per soon, groep of organisatie die gedurende langere tijd van groot belang is geweest voor het culturele leven in de stad Utrecht. Doreen Boonekamp krijgt de prijs omdat ze de afgelopen jaren heel veel heeft gedaan voor de Utrechtse kunstsector. Cinéart Filmdistributeur Cinéart is onlangs verhuisd van Hilversum naar Amsterdam. De nieuwe adresgegevens zijn: Cinéart Nederland BV Herengracht 328 III 1016 CE Amsterdam Tel.: 020 - 530 88 48 Fax: 020 - 530 88 49 Uitgever Stichting Holland Film Land Hoofdredacteur Jeroen Huijsdens Eindredacteuren Riet Zegers en Jeroen Huijsdens Bladcoördinator Riet Zegers Redacteuren Lucia Alleman, Romy van Krieken, llona van Genderen Stort, Frank de Neeve, Roloff de Jeu, Dimim' Lahaut, Robbert Blokland, Dirk de Lille (columnist), Albert Jan Vos (columnist), Be rend Jan Kompanje (illustraties) Beeldredactie, art direction en vormgeving image. Tanja van Rooden E-mail: tanja@hollandfilmnieuws.nl Advertenties Riet Zegers Redactieadres VanEeghenstraat34/ 1071 GH AMSTERDAM T. 02O6793843 F. 020-6732963 E-mail: info@hollandfilmnieuws.nl Drukwerk Van Noort Printing BV Leiderdorp Holland Film Nieuws is een uitgave van de Stichting Holland Film Land. Het magazine wordt op basis van controlled circulation zes keer per jaar gratis verspreid onder de me dewerkers van de leden van de Nederlandse Vereniging van Bioscoopexploitanten (NVB). Overige geïnteresseerden kunnen een abon nement aanvragen. Dit kost 35,- (exclusief BTW) per jaargang. Abonnementen zijn aan te vragen via 020-6793843. Niets uit deze uitgave mag worden overgeno men zonder bronvermelding en uitdrukkelijke goedkeuring van de uitgever. Aan artikelen en/of uitspraken kunnen geen rechten worden ontleend. Vrienden van Holland Film Nieuws Holland Film Nieuws kan worden uitgegeven dankzij een bijdrage van de hoofdsponsor, de Nederlandse Vereniging van Bioscoopex ploitanten (NVB). Voorts dankt Holland Film Nieuws haar voortbestaan aan loyale adver teerders die wij kortweg de Vrienden van Hol land Film Nieuws noemen. Het zijn: De Nederlandse Vereniging van Bioscoop exploitanten (hoofdsponsor), Action Freight, Actionsign, Alcons Audio, Benelux Film Distri- butors, Bridge Entertainment Group, Cinéart Nederland BV, CineFox, Coca-Cola Enterprises Nederland BV, Compeso GmbH, Digital Ge nius, Fox Media, FTT Filmtronics BV, Huizenga Group, Independent Films, Jean Mineur Me- diavision, Jimmy Products BV, KTS/ReBiTicks Software BV, Paradiso Entertainment, Rosbeek Techniek, Stichting Filmtransport NVF/Filmcen- trale Nieuwegein BV, ticket.international Soft ware Trading, Universal Pictures International (Netherlands) BV, Walt Disney Studios Motion Pictures (Netherlands), Warner Bros. Pictures International Holland, Wild Bunch Distribution. HFN kan worden verstuurd dankzij de Neder landse Vereniging van Filmverhuurders (NVF) en Gofilex. 15e jaargang nummer 87 April 2009 Holland Film Nieuws, het magazine voor het film- en bioscoopbedrijf tot STumny mis new jou. just nop long enough to learn something.' (Charselle Hooper

Holland Film Nieuws | 2009 | | pagina 38