Inglourious Basterds My Sister's Keeper Millennium: Men Who Hate Women TEASERS Films om de komende maanden in de gaten te houden. In Quentin Tarantino's nieuwste film richt de opmer kelijke regisseur zijn vizier op nazi's. Brad Pitt speelt luitenant Aldo Raine die tijdens de Duitse bezetting een groep joodse soldaten rekruteert om op genadeloze wijze wraak te nemen op de nazi's en op hun leiders in het bijzonder. Het is de eerste keer dat een film van Tarantino in Ne derland wordt uitgebracht door een major distributeur, namelijk Universal Pictures International. Dat zelfs de werknemers op het Nederlandse kantoor zich moes ten inspannen om de film binnen te halen, is een leuk verhaal. Maar dat moet salesmanager Rein Schenk je zelf maar vertellen... Hoofdrollen: Brad Pitt, Elit Roth, Mike Myers Regie: Quentin Tarantino Distributeur: Universal Pictures International Releasedatum: 27 augustus 2008 Laten we eerlijk wezen. Wie aan Cameron Diaz denkt, denkt toch vooral aan films als Charlie's Angels, The Holidayen What Happens In Vegas. Diaz is niet echt een actrice die je in het wat meer serieuze werk plaatst. Nou, daar brengt regisseur Nick Cassavetes nu dan mooi verandering in. In My Sister's Keeper spelen Diaz en Jason Patric de rollen van de ouders van Anna, Kate en Jesse FHzgerald. Dochter Kate is ernstig ziek en dat drukt erg op het gezin. Zeker als Anna - een rol van Abi- gail Breslin - ontdekt wat haar boven het hoofd hangt. Hoofdrollen: Cameron Diaz, Abigail Breslin, Jason Patric, Sofia Vassilieva Regie: Nick Cassavetes Distributeur: Warner Bros. 20th Century Fox Releasedatum: 27 augustus 2009 Stieg Larssons boekentrilogie Millennium is internationaal een groot succes. Wereldwijd zijn er al meer dan dertien miljoen boeken verkocht. Alle drie de boeken vinden hun weg ook naar het witte doek. In ons land komt het eerste deel - Men Who Hate Women - deze zomer uit. Wanneer de andere delen - The Cirl Who Played With Fireen The Cirl Who Kickedthe Hornets' Nest- hierheen komen is nog niet bekend. In dit deel staat de zoektocht centraal naar het verdwenen nichtje van de voormalige zakenman Henrik Vanger. Hij vraagt de journalist Mikael Blomkvist en zijn bijzondere partner Lisbeth Salander de zaak uit te zoeken. Zij stuiten op een duister spoor. Hoofdrollen: Michael Nyqvist, Noomi Rapace, Peter Haber Regie: Niels Arden Oplev Distributeur: Benelux Film Distributors Releasedatum: 6 augustus 2008 sss is a-boomin'.' (Brad Pitt als Aldo Raine in Inglourious Basterds)

Holland Film Nieuws | 2009 | | pagina 10