Picture this... HFN QUIZ Doe mee en win... Wil je kans maken op een leuk filmpakket? Doe dan mee aan de filmquiz. Als je de films op de foto's herkent, kun je de titel van een film achterhalen die binnenkort in de bioscoop gaat draaien. Ontdek aan de hand van deze beelden welke film er binnen kort in de bioscoop gaat draai en. E3 Door Jeroen Huijsdens Raad uit welke films de beelden komen en je ziet na enig telwerk welke letters je hebt verzameld. Samen vormen deze letters de eerste negen letters van een nieuwe bioscoopfilm. Stuur de titel van die film op en je maakt kans op een leuke prijs. Uitslag Het antwoord de vorige keer was: Duplicity. Uit alle goede inzendingen is een winnaar getrokken. Dat is geworden Ruud Pekema werkzaam bij MUSTSEE Delft. Van harte gefeliciteerd! De prijzen werden beschik baar gesteld door Benelux Film Distributors en UPI. 1 e letter De tweede letter van het 2e letter eerste woord in deze filmtitel. filmtitel. De vierde letter in deze 4e letter De derde letter van het eerste woord in deze filmtitel. 5e letter De derde letter van het eerste woord in deze filmtitel. 7e letter De derde letter van het tweede woord in deze filmtitel. 8e letter De laatste letter van het tweede woord in deze filmtitel. Een tipje van de sluier: Steven Spie/berg heeft enige betrok kenheid bij deze fi/m. Stuur je antwoord voor 22 juli aanstaande naar: Holland Film Nieuws Van Eeghenstraat 34 1071 GH Amsterdam Of mail je antwoord naar: quiz@hollandfilmnieuws.nl 3e letter De eerste letter van het tweede woord in deze filmtitel. 6e letter De tweede letter van het eerste woord in deze filmtitel. 9e letter De eerste letter van het vierde woord in deze filmtitel. 'Well, it's not easy, that's for sure.' (J.K. Simmons als Mac MacGuff in Juno)

Holland Film Nieuws | 2009 | | pagina 20