V N 3Ft i°3H HFN TRAILERS Ctftï r %t^r m Chéri [02] L La Vëntana Verhaal: In de nieuwste film van Carlos Sorin [Historias Minimas) speelt (scenario)schrijver Antonio Larreta de hoofdrol. Hij is een oude man die de laatste dag van zijn leven doorbrengt op zijn haciënda. Er komen mensen op bezoek, maar hij wacht op zijn zoon, die na jaren weer eens langskomt. Hoofdrollen: Marfa del Carmen Jiménez, Antonio Lar reta, Alberto Ledesma, Roberto Rovira Regie: Carlos Sorin Genre: drama Distributie: Cinemien Release: 18 juni 2009 State of Play [03] Verhaal: De wereld van de media en de politiek zijn al behoorlijk met elkaar vervlochten. Dat wordt nog een graadje erger als de maïtresse van een congreslid wordt vermoord en de politie samenwerkt met een aan tal journalisten om de zaak op te lossen. Gebaseerd op de gelijknamige BBGserie uit 2003. Hoofdrollen: Russell Crowe, Ben Affleck, Robin Wright Penn, Helen Mirren, Jason Bateman Regie: Kevin Macdonald Genre: drama, thriller Distributie: Universal Pictures International Release: 18 juni 2009 The Proposat [05] Verhaal: De jonge Andrew is een watje en zijn Ca nadese baas Margaret is juist een ontzettende bitch. Maar zij heeft zijn hulp nodig als haar visum afloopt en ze dreigt te worden uitgezet. Haar oplossing is een huwelijk met een Amerikaan: Andrew. Hoofdrollen: Sandra Bullock, Ryan Reynolds, Mary Steenburgen, Craig T. Nelson, Betty White Regie: Anne Fletcher Genre: romantiek, komedie Distributie: Walt Disney Studios Motion Pictures Release: 18 juni 2009 Effi Briest Verhaal: Het boek Effi Briest van Theodor Fontane is al vaker verfilmd, meest recentelijk door Fassbinder in 1974. Hoog tijd voor een nieuwe versie over de zeventienjarige Effi die in de negentiende eeuw een liefdeloos huwelijk aangaat. Hoofdrollen: Julia Jentsch, Sebastian Koch, Juliane Kohier, Barbara Auer, Misel Maticevic Regie: Hermine Huntgeburth Genre: drama, romantiek Distributie: A-Film Quality Release: 25 juni 2009 Verhaal: In Parijs begint de zoon van een rijke courtisa ne een relatie met een oudere vrouw om wijs te worden in de wereld van de liefde. Als ze de relatie na zes jaar moeten verbreken, omdat hij gaat trouwen, blijkt dat er liefde in het spel is. Hoofdrollen: Michelle Pfeiffer, Rupert Friend, Kathy Bates, Felicity Jones, Harriet Walter Regie: Stephen Frears Genre: romantiek, drama Distributie: Benelux Film Distribution Release: 25 juni 2009 La Piscine (re-release) [04] Verhaal: Het is weer genieten van een jonge Alain Delon en Romy Schneider als geliefden Jean-Paul en Marianne. Ze vermaken zich uitstekend in een villa met zwembad, tot zij haar ex Harry en diens dochter Penelope uitnodigt. Het gaat goed mis als Jean-Paul interesse krijgt voor die tiener. Hoofdrollen: Romy Schneider, Alain Delon, Maurice Ronet, Jane Birkin, Paul Crauchet, Steve Eckhardt Regie: Jacques Deray Genre: drama, misdaad Distributie: Filmmuseum Release: 25 juni 2009 Return to Hansala Verhaal: In 2001 spoelden de lijken van 37 Afrikaanse vluchtelingen aan op de Spaanse kust. Dertien van hen kwamen uit de plaats Hansala. Rond dit feit is een fictief verhaal gesponnen om aandacht te vragen voor de harde Europese wetgeving betreffende economische immigratie. Hoofdrollen: José Luis Garcia Pérez, Farah Hamed El Hussein Aghazaff, Miguel Alcfbar Regie: Chus Gutiérrez Genre: drama Distributie: Moonlight Films Release: 25 juni 2009 fee Age 3 [01] Verhaal: De film pikt de draad van zijn voorganger op. Scrat zit nog steeds achter een eikel aan en heeft concurrentie van een vrouwtje. Manny en Ellie bereiden zich voor op hun eerste kindje, Diego is bang dat hij zijn wilde haren kwijt is en Sid steelt een aantal dinosaurus eieren. Stemmen: John Leguizamo, Ray Romano, Denis Leary, Queen Latifah, Simon Pegg Regie: Carlos Saldanha en Mike Thurmeier Genre: animatie Distributie: Warner Bros. 20th Century Fox Release: 1 juli 2009 myself... but then again, why not? Life is short!' (Michelle Pfeiffer als Lea de Lonval in Chéri)

Holland Film Nieuws | 2009 | | pagina 31