HFN TRAILERS Genova Drag Me to Heil Verhaal: Na succes met de Spider-Man-films gaat Sam Raimi terug naar zijn horrorwortels. Pennenlikker Chris- tine heeft het helemaal gehad als een oude vrouw om een verlenging van haar lening vraagt. Christine weigert en krijgt als dank een vreselijke vloek naar het hoofd gesmeten. Hoofdrollen: Alison Lohman, Justin Long, Lorna Raver, David Paymer, Reggie Lee Regie: Sam Raimi Genre: horror Distributie: RCV Entertainment Release: 2 juli 2009 Everlasting Moments Verhaal: In het Zweden aan het begin van de twintigste eeuw volgen we de jonge Maria. Ze heeft een zwaar leven met haar ontrouwe man en groeiende kinder schare. Er komen lichtpuntjes als Maria een fotocamera in een loterij wint en er een nieuwe man in haar leven komt. Hoofdrollen: Maria Heiskanen, Mikael Persbrandt, Jesper Christensen, Emil Jensen, Ghita Norby Regie: Jan Troell Genre: drama Distributie: Wild Bunch Release: 2 juli 2009 Het geheim van Mega Mindy Verhaal: Het Belgische Studio 100 scoort waarschijnlijk weer een hit aangezien de nieuwste productie geba seerd is op haar hitserie Mega Mindy. De criminelen, onder leiding van Miss Volta, zijn het zat om door Mindy in hun hemd te worden gezet en slaan de han den ineen om van haar af te komen. Hoofdrollen: Free Souffriau, Yolanthe Cabau van Kasbergen Regie: Matthias Temmermans Genre: familie Distributie: Independent Films Release: 8 juli 2009 Everlasting Moments. Wild Bunch Het geheim van Mega Mindy. Independent Films Verhaal: Nadat zijn vrouw is omgekomen bij een auto ongeluk blijft een man achter met zijn twee dochters. Om het hele gezin een nieuw leven te geven, verplaatst hij het drietal naar Italië. Hun verblijf in Genova zal hen allen voorgoed veranderen. Vooral als de jongste de geest van haar moeder begint te zien. Hoofdrollen: Colin Firth, Catherine Keener, Hope Davis, Willa Holland, Perla Haney-Jardine Regie: Michael Winterbottom Genre: drama Distributie: A-Film Quality Release: 9 juli 2009 Brüno Verhaal: Komiek Sacha Baron Cohen kwam zes jaar geleden met een film rond de hoofdpersoon uit zijn populaire tv-show Da Ali G Show. Daarna volgden andere personages zoals Borat en nu Brüno. Die laatste is een Oostenrijkse (mode)gek die de VS onveilig komt maken. Hoofdrollen: Sacha Baron Cohen, Richard Bey, Ron Paul Regie: Larry Charles Genre: komedie Distributie: Universal Pictures International Release: 9 juli 2009 Management Verhaal: Het zijn de vaste ingrediënten van een roman tische komedie: twee totaal verschillende mensen die er een hele film over doen om er achter te komen dat ze voor elkaar bestemd zijn. In dit geval zijn het de dro merige Mike en de geordende Sue. Het obstakel wordt gevormd door haar ex-vriendje. Hoofdrollen: Jennifer Aniston, Steve Zahn, Fred Ward, Woody Harrelson, Margo Martindale Regie: Stephen Belber Genre: romantiek, komedie Distributie: RCV Entertainment Release: 9 juli 2009 How do you defend yourself against a man with a dildo?' (Sacha Baron Cohen als Brüno in Brüno)

Holland Film Nieuws | 2009 | | pagina 32