TRAILERS HFN Harry Potter and the Half-Blood Pr/nee (ov nl) Verhaal: Harry Potter heeft weer erg weinig tijd voor zijn huiswerk als hij voor de zoveelste keer het kwaad te lijf moet gaan. Het komt dus goed van pas dat Harry het oude schoolboek in handen krijgt van de geheimzin nige 'halfbloed prins', waar allerlei tips en toverspreuken in staan. Hoofdrollen: Daniel Radcliffe, Emma Watson, Rupert Grint, Michael Gambon, Alan Rickman Regie: David Yates Genre: familie, actie, avontuur Distributie: Warner Bros. Release: 15 juli 2009 Rudo y Cursi [05] Verhaal: Na hun gezamenlijke doorbraak Y'tu mama tambien (2001staan maatjes Gael Garci'a Bernal en Diego Luna weer samen voor de camera. Ze spelen broers die door hun voetbaltalent het leven op het plat teland achter zich laten. Naast roem en rijkdom brengt het een rif in het ooit onafscheidelijke duo. Hoofdrollen: Gael Garci'a Bernal, Diego Luna, Guillermo Francella, Dolores Heredia, Adriana Paz Regie: Carlos Cuarón Genre: komedie, drama Distributie: A-Film Quality Release: 16 juli 2009 35 Rhums [01] Verhaal: Tijdens het International Filmfestival Rotterdam konden we al een blik werpen op Denis' nieuwste film. De relatie van een weduwnaar en zijn dochter is behoorlijk hecht. Dat maakt het knap lastig als de vader besluit dat zijn kind oud genoeg is om haar eigen weg in het leven te gaan. Hoofdrollen: Alex Descas, Mati Diop, Nicole Dogue, Grégoire Colin, Jean-Christophe Folly Regie: Claire Denis Genre: drama Distributie: Cinéart Release: 16 juli 2009 Tenderness Verhaal: Na een hele reeks grote Hollywoodproducties, ging Russell Crowe terug naar huis om de hoofdrol te spelen in dit bescheiden Australische werkje. Hij geeft gestalte aan een rechercheur die moet uitvogelen of een gewelddadige tiener (Jon Foster) zijn familieleden heeft vermoord. Hoofdrollen: Russell Crowe, Jon Foster, Tanya Clarke, Alicia Harding, Tim Hopper Regie: John Polson Genre: misdaad, drama Distributie: RCV Entertainment Release: 16 juli 2009 The Escapist Verhaal: Frank Perry heeft er pas twaalf jaar op zitten van een levenslange celstraf. Als hij hoort dat het leven van zijn dochter aan een zijden draadje hangt door een overdosis, besluit hij te ontsnappen. Hij verzamelt een aantal medegevangenen om zijn ingenieuze plan ten uitvoer te brengen. Hoofdrollen: Brian Cox, Damian Lewis, Joseph Fiennes, Liam Cunningham Regie: Rupert Wyatt Genre: drama, thriller Distributie: Cinéart Release: 23 juli 2009 Ponyo on the CU f f by the Sea [04] Verhaal: Deze nieuwe productie van Japanse groot meester Miyazaki {SpiriïedAway) is een vrije bewer king van De kleine zeemeermin en was vorig jaar de openingsf ilm van Cinekid. Het jongetje Sosuke vindt op het strand het goudvisje Ponyo dat graag een mensen meisje wil worden én zijn vriendinnetje. Regie: Hayao Miyazaki Genre: animatie Distributie: Wild Bunch Release: 23 juli 2009 Ghosts of Girlfriends Past [03] Verhaal: Het leven is één groot feest voor vrijgezellige Connor die als modefotograaf weinig moeite hoeft te doen om contact te maken met bloedmooie vrouwen. De avond voor het huwelijk van zijn broer krijgt hij be zoek van drie geesten, d la A Christmas Carol, die hem laten zien wat zijn toekomst kan worden. Hoofdrollen: Matthew McConaughey, Jennifer Garner, Michael Douglas, Anne Archer, Breckin Meyer Regie: Mark Waters Genre: romantiek, komedie Distributie: RCV Entertainment Release: 23 juli 2009 G-Force [02] Verhaal: Je moet er maar op komen! Een groep getrainde hamsters fungeren als geheim agenten en worden als zodanig ingezet door de Amerikaanse rege ring. Hun missie is om een steenrijke schurk te stoppen voordat hij de wereld kan overheersen via huishoude lijke apparaten. Stemmen: Nicolas Cage, Penélope Cruz, Will Arnett Regie: Hoyt Yeatman Genre: actie, avontuur Distributie: Walt Disney Studios Motion Pictures Release: 29 juli 2009 :ight back you coward!' (Daniel Re Half-Blood Prince)

Holland Film Nieuws | 2009 | | pagina 34