TRAILERS HFN -*#•!. E3 Public Enemies Verhaal: Tijdens de Amerikaanse depressie werd bankrover John Dillinger een ware volksheld en door de regering uitgeroepen tot volksvijand nummer een. Ze vraagt haar beste agent Meivin Purvis om de jacht te openen en zo ontstaat een jarenlang, waargebeurd kat- en muisspel. Hoofdrollen: Johnny Depp, Christian Bale, Channing Tatum, Billy Crudup, Leelee Sobieski Regie: Michael Mann Genre: misdaad, drama Distributie: Universal Pictures International Release: 30 juli 2009 Sunshine Barry en de discowormen Verhaal: Na een varken dat herdershond wilde worden in Babe en een rat die chefkok wilde zijn in Ratatouille, komt er nu een regenworm die het in zijn hoofd heeft gehaald om een discosuperster te worden. Hoewel hij geen armen of ritmegevoel heeft, begint hij de band Sunshine Barry en de discowormen. Stemmen: Yes-R, Sita, Jim Regie: Thomas Borch Nielsen Genre: animatie Distributie: Independent Films Release: 30 juli 2009 The Private Lives of Pippa Lee Verhaal: Pippa Lee lijkt het helemaal voor elkaar te heb ben met haar geslaagde huwelijk en dito kinderen. De eerste barst komt als haar veel oudere man al voortijdig een bejaardentehuis in wil. De echte klap is de ontdek king dat hij een affaire heeft met een vrouw die zelfs jonger is dan Pippa. Hoofdrollen: Robin Wright Penn, Keanu Reeves, Julianne Moore, Alan Arkin, Winona Ryder, Monica Bellucci Regie: Rebecca Miller Genre: drama Distributie: RCV Entertainment Release: 30 juli 2009 Public Enemies. Universal Pictu res International Sunshine Barry en c/e discowor men. Indepen dent Films We/come Verhaal: De liefde drijft mensen tot grote prestaties. Neem nu de Koerdische tiener Bilal, die dwars door het Midden-Oosten en Europa is gereisd om zijn vriendin in Engeland te bereiken. Hij lijkt te stranden bij de Franse kust, maar besluit om het Kanaal over te zwemmen. Hoofdrollen: Vincent Lindon, Audrey Dana, Firat Ay- verdi, Thierry Godard, Yannick Renier Regie: Philippe Lioret Genre: drama Distributie: Cinéart Release: 30 juli 2009 Wendy Lucy Verhaal: De jonge Wendy reist dwars door de VS met haar hond Lucy. Ze hoopt aan het einde van de rit een baan te vinden, maar strandt onderweg door autopech en de verdwijning van Lucy. Deze gebeurtenissen slokken het laatste beetje geld op dat ze nog heeft en maken haar steeds wanhopiger. Hoofdrollen: Michelle Williams, Will Patton, John Robin- son, Will Oldham, Wally Dalton Regie: Kelly Reichardt Genre: drama Distributie: Filmmuseum Release: 6 augustus 2009 Taking of Pelham 1-2-3 Verhaal: Wie het origineel uit 1974 heeft gezien, weet dat het er heftig aan toe gaat als een groep gewa pende mannen een metro gijzelt in New York. Onder leiding van John Travolta vragen ze om een fikse bak geld, maar krijgen in plaats daarvan Denzel Washing ton voor hun kiezen. Hoofdrollen: Denzel Washington, John Travolta, Luis Guzman, James Gandolfini Regie: Tony Scott Genre: misdaad, drama Distributie: Sony Pictures Releasing Release: 6 augustus 2009 behoren tot de laagste levensvorm, maar dat hoeven we toch niet te pikken?' (Jim als Barry in Sunshine Barry en de discowormer,

Holland Film Nieuws | 2009 | | pagina 36