HFN TRAILERS Country Teacher [01 Verhaal: Een leraar uit de grote stad ziet het niet meer zitten en besluit alles achter zich te laten en te verkas sen naar het platteland. Langzaam gaat hij zich thuis voelen in het dorp en maakt hij zelfs een aantal vrien den. Dan staat ineens zijn ex-vriendin voor de deur. Hoofdrollen: Pavel Liska, Zuzana Bydzovska, Ladislav Sedivy, Marek Daniel, Cyril Drozda Regie: Bohdan Slama Genre: drama Distributie: Wild Bunch Release: 6 augustus 2009 Away We Go [05] Verhaal: Regisseur Sam Mendes (Revolutionary Road) pakt het eens wat luchtiger aan in dit verhaal over een stel dat hun eerste kind verwacht. Ze rijden het hele land rond op zoek naar een goede plek om hun gezin te stichten. Onderweg komen ze allerlei mensen en situaties tegen. Hoofdrollen: John Kasinski, Maya Rudolph, Jeff Daniels, Maggie Gyllenhaal, Allison Janney Regie: Sam Mendes Genre: komedie, drama Distributie: A-Film Entertainment Release: 13 augustus 2009 Unmade Beds Verhaal: Na zijn optreden als de zwager van The Young Victoria duikt Michiel Huisman op in zijn volgen de Britse productie. Hij is een van de jongeren die we volgen tijdens hun dwaaltocht door Londen. Ze hebben totaal verschillende achtergronden, maar wonen broe derlijk samen in een kraakpand. Hoofdrollen: Fernando Tielve, Déborah Francpis, Michiel Huisman, Iddo Goldberg, Richard Lintern Regie: Alexis Dos Santos Genre: drama, komedie Distributie: Cinéart Release: 13 augustus 2009 Crossing Over [03] Verhaal: Het beproefde concept van diverse verhaal lijntjes die allemaal wat met elkaar te maken hebben, kennen we al uit films zoals Traffic en Crash. Deze keer wordt het gebruikt om het leven te schetsen van een aantal illegale immigranten in de VS en de bijbeho rende Amerikaanse ambtenaren. Hoofdrollen: Harrison Ford, Ray Liotta, Ashley Judd, Jim Sturgess, Cliff Curtis Regie: Wayne Kramer Genre: drama Distributie: Paradiso Films Release: 13 augustus 2009 G./. Joe: The R/se of the Cobra [02] Verhaal: Hier zegt het ons misschien niet zo veel, maar in Amerika zijn de G.l. Joe-speelgoedsoldaten megapo- pulair. Zodoende kregen ze hun eigen film waarin een militair eliteteam allerlei technische snufjes gebruikt om de gevaarlijke misdaadorganisatie Cobra op te rollen. Hoofdrollen: Dennis Quaid, Channing Tatum, Marlon Wayans, Sienna Miller, Joseph Gordon-Levitt Regie: Stephen Sommers Genre: actie Distributie: Universal Pictures International Release: 13 augustus 2009 My One and On/y Verhaal: Renée Zellweger gaat, na Chicago en Down With Love, weer terug in de tijd als glamourvolle blondine. Deze keer is ze een alleenstaande moeder die op zoek gaat naar een rijke man om een toekomst te bieden aan haar zoons. Onderweg komt zij heel wat charmante kerels tegen. Hoofdrollen: Renée Zellweger, Kevin Bacon, Chris Noth, Erick McCormack, Steven Weber, Nick Stahl Regie: Richard Loncraine Genre: komedie Distributie: RCV Entertainment Release: 13 augustus 2009 Hannah Montana: The Movie [04] Verhaal: Het Amerikaanse zangeresje Miley Cyrus is ook in ons land populair geworden met haar tv-serie Hannah Montana. In de bioscoopversie begint ze moeite te krijgen met haar dubbelleven en op aanraden van haar vader gaat ze terug naar haar geboortedorp je in Tennessee. Hoofdrollen: Miley Cyrus, Billy Ray Cyrus, Emily Osment, Jason Earles, Mitchel Musso Regie: Peter Chelsom Genre: muziek, komedie, familie Distributie: Walt Disney Studios Motion Pictures Release: 19 augustus 2009 A Perfect Getaway Verhaal: Een pas getrouwd stel denkt het paradijs op aarde te hebben gevonden op Hawaï. De pret wordt heel wat minder als ze van een aantal reizigers horen dat een ander stel op huwelijksreis gruwelijk is vermoord. Ze sluiten zich aan bij een groep, maar daarmee is het gevaar niet geweken. Hoofdrollen: Chris Hemsworth, Milla Jovovich, Timothy Olyphant, Steve Zahn, Marley Shelton Regie: David Twohy Genre: thriller Distributie: A-Film Entertainment Release: 20 augustus 2009

Holland Film Nieuws | 2009 | | pagina 37