Cast Colofon CAST/COLOFON Benoe mingen, verhui zingen en andere zaken. Vincent van Weegen Op 20 mei jongstleden kwam er een einde aan de loopbaan van Vincent van Wegen bij Bioscoop Exploi tatie Minerva. Na een kwart eeuw het gezicht te zijn geweest van het Casino theater in Breda ging zijn grote wens in vervulling en zag hij met zijn hele team MUST- SEE Breda opstarten. Van Wegen is inmiddels met ver vroegd pensioen. Yvette Hoogland Sinds 1 mei jongstleden werkt Yvette Hoogland bij Sony Pictures Releasing als marketingassistent. Eerder werkte zij als projectleider bij marktonderzoeksbureau Synovate en bij RTL Nederland als salesassistent. Bij RTL werkte Yvette onder meer voor ShowBizzcity, ID&T en United Recordings. Doreen Boonekamp Doreen Boonekamp wordt de nieuwe directeur van het Nederlands Fonds voor de Film. Boonekamp zal tevens zitting nemen in het bestuur van het fonds. De afgelopen zeven jaar was Boonekamp directeur van het Nederlands Film Festival. Ze volgt Toine Berbers op die acht jaar directeur was van het Film fonds. Hij zal zijn werkzaamheden op 1 juli afronden. Dit najaar zal Doreen Boonekamp voor de laatste keer het Nederlands Film Festival leiden. Kort na het festival treedt zij in dienst bij het fonds. De aanstelling is in prin cipe voor vier jaar met een mogelijke verlenging van nogmaals vier jaar. Uitgever StichHng Holland Film Land Hoofdredacteur Jeroen Huijsdens Eindredacteuren Riet Zegers en Jeroen Huijsdens Bladcoördinator Riet Zegers Redacteuren Lucia Alleman, Romy van Krieken, Robbert Blokland, Frank de Neeve, Dirk de Lille (colum nist), Albert Jan Vos (columnist) Beeldredactie, art direction en vormgeving image. Tanja van Rooden E-mail: tanja@hollandfilmnieuws.nl Advertenties Riet Zegers Redactieadres VanEeghenstraat34/ 1071 GH AMSTERDAM T. 020-6793843 E-mail: info@hollandfilmnieuws.nl Drukwerk Van Noort Printing BV Leiderdorp Holland Film Nieuws is een uitgave van de Stichting Holland Film Land. Het magazine wordt op basis van controlled circulation zes keer per jaar gratis verspreid onder de me dewerkers van de leden van de Nederlandse Vereniging van Bioscoopexploitanten (NVB). Overige geïnteresseerden kunnen een abon nement aanvragen. Dit kost 35,- (exclusief BTW) per jaargang. Abonnementen zijn aan te vragen via 020-6793843. Niets uit deze uitgave mag worden overgeno men zonder bronvermelding en uitdrukkelijke goedkeuring van de uitgever. Aan artikelen en/of uitspraken kunnen geen rechten worden ontleend. Vrienden van Holland Film Nieuws Holland Film Nieuws kan worden uitgegeven dankzij een bijdrage van de hoofdsponsor, de Nederlandse Vereniging van Bioscoopex ploitanten (NVB). Voorts dankt Holland Film Nieuws haar voortbestaan aan loyale adver- Marja de Gooijer Op 30 april jongstleden werden Marja de Gooijer (programmeur Minerva) en Wouter de Wit de trotse ouders van dochter Maud. Dochter en ouders maken het prima, zo liet het Minerva hoofdkantoor weten. Kim Hoogeveen Kim Hoogeveen, marketingassistent van Pathé, en Mar tin H. Trans zijn 7 mei jongstleden de gelukkige ouders geworden van baby Sophia. Sophia is het zusje van Isabella. Het gezin maakt het goed. EFP European Film Partners LOC Film Distribution De bioscoopdistributieactiviteiten van EFP European Film Partners worden voortgezet onder een nieuwe naam: LOC Film Distribution. European Film Partners blijft als filminvesteringsfonds bestaan. LOC staat voor locomotive en verwijst bovendien naar de eerste film voorstelling ter wereld (Arrivée d'un train a La Ciotat van de gebroeders Lumière). Behalve de naam blijven nagenoeg alle gegevens van de filmdistributeur onge wijzigd. De dagelijkse leiding blijft in handen van Errol Nayci. Voor meer informatie www.locfd.nl. Paradiso Films Sinds woensdag 20 mei heeft filmdistributeur Paradiso Films Nederland een nieuw kantoor. Het bedrijf is te vinden op het volgende adres: Paradiso Films Van Eeghenstraat 92 1071 GL Amsterdam Het telefoonnummer is hetzelfde gebleven: 020-615 92 22. teerders die wij kortweg de Vrienden van Hol land Film Nieuws noemen. Het zijn: De Nederlandse Vereniging van Bioscoop exploitanten (hoofdsponsor), Adion Freight, Actionsign, Alcons Audio, Benelux Film Distri- butors, Bridge Entertainment Group, Cinéart Nederland BV, CineFox, Coca-Cola Enterprises Nederland BV, Compeso GmbH, Digital Ge nius, Digital Darwin, Fox Media, FTT Filmtronics BV, Huizenga Group, Independent Films, Jean Mineur Mediavision, Jimmy Products, KTS/Re- Biïicks Software BV, Paradiso Entertainment, Rosbeek Techniek, Stichting Filmtransport NVF/Filmcentrale Nieuwegein BV, ticket.inter- national Software Trading, Universal Pictures International (Netherlands) BV, Walt Disney Studios Motion Pictures (Netherlands), Warner Bros. Pictures International Holland, Wild Bunch Distribution. HFN kan worden verstuurd dankzij de Neder landse Vereniging van Filmverhuurders (NVF) en Gofilex. 15e jaargang nummer 88 Juni 2009 Holland Film Nieuws, het magazine voor het film- en bioscoopbedrijf

Holland Film Nieuws | 2009 | | pagina 39