Nationale Bioscoopbon nu ook online te bestellen BIOSCOOPBON Eindsprint Nationale Bioscoopbon 2009 Een nieuwe bioscoopcommercial, een nieuwe website, een televisiecampagne en een grote actie met Free Record Shop en vanLeest, de Nationale Bioscoopbon laat ook aan het einde van 2009 van zich horen. 'snel, een voudig en veilig een Nationale Bioscoop bon bestel len.' Door Brenc/a Weisz Blanchetta Eind november ontvingen de bioscopen een poster rond het thema prettige feestdagen om de verkoop in de bioscoop in december te stimuleren. De decem bermaand is immers de ideale cadeaumaand. Hope lijk hebben de posters inmiddels een goede plek ge kregen, want een goede zichtbaarheid vertaalt zich in een goede verkoop, zoveel is uit ervaring inmiddels wel duidelijk geworden. Zoals wellicht al is opgemerkt draait in het voorprogramma in de bioscopen mo menteel de nieuwe Superherospof van de Nationale Bioscoopbon. Deze wordt in de laatste week van december vervangen door de komische spot rondom Gangsterboys, de film die 17 februari aanstaande door Independent Films wordt uitgebracht. Regisseur en producent Paul Ruven tekende niet alleen voor de film, maar ook voor de spot waarin de Nationale Bioscoopbon ook voor gangsterrappers Turk en Yes-R het leukste cadeau in het donker is. Bioscoopbon.nl Bioscopen en filmtheaters ontvangen ook een 35mm-spot van vijf se conden waarin de website www. bioscoopbon.nl als nieuw - online - verkooppunt wordt gecommuni ceerd. Via deze site kan de consu ment snel, eenvoudig en veilig een Nationale Bioscoopbon bestellen. Tevens bestaat de mogelijkheid om de bon als cadeautje te verpakken in een filmblik en deze, voorzien van een mooi kaartje met een persoonlijke boodschap, te laten bezorgen. Televisie Met de Nationale Bioscoopbon Visual bios- coopspof Nationale Bioscoopbon/ Gangsterboys Endcard televisie- spot Nationale Bioscoopbon/ Avatar geef je een filmbeleving cadeau. Dat moetje zien en voelen. Dat kan goed via televisiespots. Als uitgever van de Nationale Bioscoopbon is de NVB dan ook erg blij met de samenwerking met Warner Bros. Tot half december werd de Nationale Bioscoopbon in een vijf seconden twin-spot achter de commercial van Avatar vertoond, met als belangrijkste bood schap 'Ook Avatar geef je cadeau met de Nationale Bioscoopbon, het leukste cadeau in het donker'. De campagne liep op de zenders RTL 4, RTL 5, RTL 7, RTL 8, SBS 6, Veronica, Net 5, Discovery Channel en TMF. Outlets Traditiegetrouw is de bon aan het einde van het jaar altijd te horen in radiocommercials en wordt er een actie gedaan met Free Record Shop en vanLeest. Tradities zijn er om in ere te houden. Vandaar dat er ook dit jaar een decemberactie is bij deze retailers. Dit keer maakt de consument kans op een jaar lang gratis naar de bioscoop. De actie wordt door de NVB ondersteund op Radio 538 en door Free Record Shop en vanLeest op de winkelvloer en in de kerstfolders. Tot zover het eindsprintje van de Nationale Bioscoop bon. De NVB is ervan overtuigd dat de Nationale Bioscoopbon zich deze maand weer als cadeau een weg weet te banen naar uw bioscoop of filmtheater. We kijken er naar uit om in het nieuwe jaar samen te werken met exploitanten en distributeurs, en plannen te maken om de Nationale Bioscoopbon nog verder te laten groeien. Brenda Weisz Blanchetta is marketingmanager van de Nationale Bioscoopbon 'This is great.' (Sam Worthington als Jake Sully in Avatar)

Holland Film Nieuws | 2009 | | pagina 16