And the winner is... l 1 m fe* jgSl HFN Game-rapport THE GAME W>P 5-Jji L Ir 1 Görans son wordt als een lichtend voorbeeld gezien voor ieder een die op lokaal en regionaal niveau pu blicitair en promotio neel indruk wil maken. Bekendmaking Beste Bioscoopteam 2009 Op 19 november jongstleden zijn in Zand voort kwaliteitsmanager Belin- da Göransson en haar team van bioscoop Circus in het zonnetje gezet. Zij werden dit jaar de winnaar van de wedstrijd The Game. Zij mogen zich dan ook het Beste Bioscoopteam van 2009 noemen. Door Riet legers Zoals dat eerder ook al gebeurde tijdens de spectaculaire acties rond de première van Oorlogswinter, had zich ook nu weer de verza melde pers uit Noord-Holland in het Circus Theater verzameld om uitgebreid verslag te doen van deze feestelijke gebeurtenis. Het team, onder leiding van Belin- da Göransson, zette voor Oorlogs winter fantastische evenementen op het programma die de oorlogs geschiedenis van Zandvoort en de sfeer van de film dicht bij elkaar brachten. Samen met instanties die belangeloos meewerkten, reali seerde men bunkerwandeltochten, fietswandeltochten langs de oor logsmonumenten en spectaculaire tochten met legervoertuigen die, speciaal voor deze gelegenheid, zelfs toestemming kregen om door de Waterleidingduinen te mogen rijden. Dat was sinds de Tweede Wereldoorlog niet meer gebeurd. De buitengewone inzet van het bioscoopteam voor deze film, als ook de andere acties die werden ingestuurd, leidde ertoe dat HFN besloot de prijs naar Zandvoort te laten gaan. Met name de wer kelijk dolenthousiaste Göransson wordt door HFN als een lichtend voorbeeld gezien voor iedereen die op lokaal en regionaal niveau publicitair en promotioneel indruk wil maken. Namens Jean Mineur Mediavision overhandigde marketingmanager Jos Lakeman de prachtige hoofd prijs, een Playstation 3, aan het bioscoopteam en waren er bloemen van het gemeentebestuur. En uiter aard de oorkonde van Holland Film Nieuws voor het Beste Bioscoop team 2009. Met dank aan Jean Mineur Media vision, en de distributeurs El Enter tainment, Benelux Film Distributors en Universal Pictures International die verschillende items van hun films beschikbaar stelden voor het Zandvoortse sterrenteam. /M KpQF -JE/''-' Jj E— r«** M Jos Lakeman (Jean Mineur Mediavison) reik te de hoofdprijs uit aan Belinda Göransson. Links loco-burge meester Wilfred Tafes. Foto's Rob Bossink. The Game is een spel bedoeld om bioscoopmedewerkers in beweging te brengen promotieactiviteiten te orga niseren en daarmee de titel Beste Bi oscoopteam van het jaar in de wacht te slepen. Voor elke inzending krijgt men punten. De bedoeling is dat men voor de deadline van elk nummer van HFN (te lezen op www.hollandfilm- nieuws.nl Mediakaart 2010) de acties van die periode inzendt. Na alle punten te hebben opgeteld hebben we ook d'rt jaar weer een top drie van actieve bioscoopteams kun nen samenstellen. We zijn er echter van overtuigd dat er gedurende het afgelopen jaar meer acties zijn ge weest dus: stuur tijdig in en laat ook jullie naam volgend jaar in de top drie andvoort I in Kampen, Almelo en Zevenaar 3. Luxor Hoogeveen Ook waren er dit jaar een paar nieuwkomers die acties instuurden. Jullie hebben de top drie niet gehaald maar houd vol! We zien jullie nieuwe acties weer graag binnenkomen. Alle deelnemers hartelijk dank voor de inzendingen en graag horen we in 2010, voor de deadline van elke edi tie, wat iedereen weer aan acties en promotieactiviteiten heeft bedacht en georganiseerd. Succes! 'You're giving away all our best tricks.' (Eddie Deezen als Malvin in War Games)

Holland Film Nieuws | 2009 | | pagina 30