m TRAILERS HFN Aydin, Hakan Sahin, Rojïn Ulker Regie: Ben Hopkins Genre: drama Distributie: Amstelfïlm Release: 7 januari 2010 Sherlock Holmes Verhaal: Wie beter dan Guy Ritchie kan een frisse blik werpen op Arthur Conan Doyle's klassieke speurneus. Holmes en Watson nemen het deze keer op tegen de mysterieuze nieuwe tegenstander Blackwood, die het hele land bedreigt. Hoofdrollen: Robert Downey Jr., Jude Law, Rachel McAdams, Mark Strong, Kelly Reilly Regie: Guy Ritchie Genre: actie, misdaad Distributie: Warner Bros. Release: 7 januari 2010 Le Concert Verhaal: Toen dirigent Andreï Filipov weigerde de joodse muzikanten uit het Bolshoi Orkest te zetten, werd hij ontslagen. Dertig jaar later werkt hij in de schoonmaakploeg. Als hij een fax ziet waarin het orkest wordt uitgenodigd voor een concert in Parijs, grijpt hij zijn kans. Hoofdrollen: Aleksei Guskov, Mélanie Laurent, Dmitri Nazarov, Miou-Miou, Valeriy Barinov Regie: Radu Mihaileanu Genre: muziek, komedie Distributie: Cinéart Release: 14 januari 2010 Up In the Air Verhaal: Clooney op zijn charmantst als een man die het hele land doorkruist om mensen te ontslaan. Zijn bestaan wordt bedreigd als zijn baas een jonge vrouw inhuurt die een methode heeft ontwikkeld om mensen op afstand de laan uit te sturen. Hoofdrollen: George Clooney, Vera Farmiga, Jason Bateman, Anna Kendrick, Melanie Lynskey Sherlock Ho/mes. Warner Bros. Up in the Air. Universal Pictu- res International. Regie: Jason Reitman Genre: drama, komedie Distributie: Universal Pictures International Release: 14 januari 2010 Where the Wild Things Are Verhaal: Hoewel het beroemde kinderboek van Mau- rice Sendak slechts een handvol zinnen en bladzijden heeft, is er een avondvullende film van gemaakt. Het draait nog steeds om de kleine Max die terechtkomt in een wereld die bevolkt wordt door monsters. Hoofdrollen: Max Records, Catherine Keener, Mark Ruffalo, Pepita Emmerichs Regie: Spike Jonze Genre: avontuur, fantasy, drama Distributie: Warner Bros. Release: 14 januari 2010 Humpday Verhaal: Om zijn vriend Ben te redden van de burgerlijkheid komt Andrew met een drastisch plan: een erotische kunstfilm maken voor het plaatselijke amateur pornofestival. Uiteraard is er een aantal obstakels. Niet in de laatste plaats Bens vrouw en hun heteroseksualiteit. Hoofdrollen: Mark Duplass, Joshua Leonard, Alycia Delmore, Lynn Shelton, Trina Willard Regie: Lynn Shelton Genre: komedie Distributie: Wild Bunch Release: 14 januari 2010 Triangle Verhaal: Het lijkt allemaal zo eenvoudig: Jess gaat met een groepje vrienden een dagje zeilen om haar zinnen te verzetten. Ze heeft echter een slecht gevoel over de trip en dat blijkt te kloppen. Helaas wordt het nog veel erger dan ze ooit had kunnen bedenken. Hoofdrollen: Melissa George, Liam Hemsworth, Ra- chael Carpani, Emma Lung, Michael Dorman Regie: Christopher Smith Genre: horror How much does your life weigh? (George Clooney als Ryan Bingham in Up in the Air)

Holland Film Nieuws | 2009 | | pagina 40