TRAILERS HFN Edge of Darkness Verhaal: Na zes jaar en twee regieklussen stapt Mei Gibson weer voor de camera als een rechercheur die de moord op zijn dochter onderzoekt. Hij ontdekt niet alleen dat zij een dubbelleven leidde, maar stuit ook op een nogal stinkend zaakje binnen de regering. Hoofdrollen: Mei Gibson, Danny Huston, Ray Wins- tone, Shawn Roberts, Caterina Scorsone Regie: Martin Campbell Genre: drama, thriller Distributie: El Entertainment Release: 28 januari 2010 The Love/y Bones Verhaal: De jonge Saoirse Ronan, eerder indrukwek kend in Atonement, neemt de zware hoofdrol op zich van een meisje dat wordt vermoord door haar buurman. Vanuit het hiernamaals kijkt ze naar haar familie en vrienden die niet weten wat er met haar is gebeurd. Hoofdrollen: Saoirse Ronan, Mark Wahlberg, Rachel Weisz, Stanley Tucci, Susan Sarandon Regie: Peter Jackson Genre: drama, fantasy Distributie: Universal Pictures International Release: 28 januari 2010 The Princess the Frog Verhaal: Disney laat de computers even met rust en gaat terug naar de traditionele animatie om een verre van traditioneel sprookje te vertellen. Over een meisje dat tijdens de bloeiperiode van de jazz in New Orle- ans woont en er van droomt een prinsesje te zijn. Stemmen: Anika Noni Rosé, Bruno Campos, Keith David, John Goodman, Oprah Winfrey Regie: Ron Clements John Musker Genre: animatie, fantasy Distributie: Walt Disney Studios Motion Pictures Release: 3 februari 2010 The Lovely Bones. Universal Pictures Interna tional. The Princess the Frog. Walt Disney Studios Motion Pictures. Astro Boy Verhaal: In Japan is Astro Boya\ meer dan vijftig jaar een begrip en kent iedereen de kleine titelheld van zijn stripboeken en tekenfilmserie. Astro Boy is een robot met superkracht die de aarde beschermt tegen opdringerige buitenaardse wezens. Stemmen: Nicolas Cage, Kristen Bell, Freddie Highmore, Bill Nighy, Samuel L. Jackson Regie: David Bowers Genre: animatie Distributie: Independent Films Release: 3 februari 2009 A Single Man Verhaal: Op het filmfestival van Venetië scoorde mo de-ontwerper Tom Ford hoge ogen met dit gevoelige filmdebuut. In de jaren zestig heeft George (Firth) de grootste moeite zijn leven weer op de rails te krijgen nadat zijn partner (Goode) is overleden. Hoofdrollen: Colin Firth, Julianne Moore, Matthew Goode, Nicolas Hoult, Ginnifer Goodwin Regie: Tom Ford Genre: drama Distributie: Cinéart Release: 4 februari 2010 Un Prophete Verhaal: Het lijkt redelijk hopeloos als de tengere tie ner Malik voor zes jaar achter de tralies wordt gezet. Binnen de kortste keren heeft hij mot met een ben deleider, die hem de vuilste werkjes laat opknappen. Maar Malik is slim en begint langzaam op te klimmen in de rangorde. Hoofdrollen: Tahar Rahim, Niels Arestrup, Adel Ben- cherif, Hichem Yacoubi, Reda Kateb Regie: Jacques Audiard Genre: drama, misdaad Distributie: Cinemien Release: 4 februari 2010 'Oh ho. It boks like this could take quite some time.' (Jim Cummings als Ray in The Princess the Frog)

Holland Film Nieuws | 2009 | | pagina 44