HFN TRAILERS E3 The Imaginarium of Dr. Parnassus [05] Verhaal: Eindelijk weer een film uit het bizarre brein van Terry Gilliam. Dr. Parnassus reist door het land met zijn Imaginarium-show. Hij heeft echter een duister geheim: lang geleden won hij een weddenschap van de duivel en verkreeg daarmee onsterfelijkheid. Hoofdrollen: Heath Ledger, Christopher Plummer, Lily Cole, Tom Waits, Verne Troyer Regie: Terry Gilliam Genre: avontuur, fantasy Distributie: El Entertainment Release: 4 februari 2010 An Education [01 Verhaal: Jenny is een doodgewone tiener die hard zit te blokken om te worden toegelaten tot de prestigieu ze universiteit van Oxford. Haar boeken en vrienden worden echter prompt aan de kant geschoven als ze kennismaakt met de twee keer zo oude David. Hoofdrollen: Carey Mulligan, Peter Sarsgaard, Alfred Molina, Cara Seymour Regie: Lone Scherfig Genre: drama Distributie: A-Film Quality Release: 11 februari 2010 Percy Jackson and the Olympians: The Light- ning Thief Verhaal: Vandaag de dag gelooft niemand meer in de oude Griekse goden. Dat verandert als ze uit het studieboek van tiener Percy kruipen en hem aanwijzen als de dief van oppergod Zeus' bliksem. Aan hem de taak om de ware dader te vinden voordat alles uit de klauwen loopt. Hoofdrollen: Logan Lerman, Uma Thurman, Kevin McKidd, Rosario Dawson, Pierce Brosnan Regie: Chris Columbus Genre: fantasy, komedie Distributie: Warner Bros. 20th Century Fox Release: 11 februari 2010 My Queen Karo Verhaal: In het begin van de jaren zeventig verkast het Belgische meisje Karo met haar ouders naar een kraakpand in Amsterdam. Daar beginnen ze een hippiecommune van kunstenaars, waar Karo en haar moeder niet bepaald gelukkiger van worden. Hoofdrollen: Déborah Francois, Anna Franziska Jae ger, Maria Kraakman, Matthias Schoenaerts Regie: Dorothée Van Den Berghe Genre: drama Distributie: Filmmuseum Release: 11 februari 2010 The Wolfman [03] Verhaal: Jaren geleden heeft de adellijke Lawrence zijn familie en vrienden de rug toegekeerd. Hij komt pas terug als de verloofde van zijn verdwenen broer zijn hulp inroept. Dan blijkt dat een gruwelijk wezen in de bossen de dorpsbewoners afmaakt. Hoofdrollen: Benicio Del Toro, Emily Blunt, Anthony Hopkins, Hugo Weaving, Geraldine Chaplin Regie: Joe Johnston Genre: horror Distributie: Universal Pictures International Release: 11 februari 2010 Valentine's Day Verhaal: Na Love Actually en Alles is liefde krijgen we opnieuw een film vol liefdesverhaaltjes. Deze keer spelen ze zich allemaal af binnen de stadsgrenzen van Los Angeles. Het centrale thema, hoe kan het ook anders, is Valentijnsdag. Hoofdrollen: Taylor Lautner, Anne Hathaway, Taylor Swift, Jessica Alba, Bradley Cooper, Julia Roberts Regie: Garry Marshall Genre: romantiek, komedie Distributie: Warner Bros. Release: 11 februari 2010 Tales From the Golden Age [04] Verhaal: Vijf verhalen die zich allemaal afspelen in het Roemenië van de jaren tachtig, die door dictator Ceausescu werden omgedoopt tot 'de gouden jaren'. Door die kleine persoonlijke anekdotes krijgen we een idee hoe het leven toen voor die mensen was. Hoofdrollen: Diana Cavallioti, Vlad Ivanov, Teodor Corban, Calin Chirila, Avram Birau Regie: Hanno Höfer, Razyan Marculescu, Cirstian Mungiu, Constantin Popescu, loana Uricaru Genre: drama, komedie Distributie: Wild Bunch Release: 11 februari 2010 My Name is Khan Verhaal: Rizwan is een Indiase moslim met het asper- gersyndroom die in San Francisco trouwt met de al leenstaande moeder Mandira. Hij wordt gearresteerd als mogelijke terrorist op het vliegveld van Los Angeles waar zijn handicap wordt aangezien voor 'verdacht gedrag'. Hoofdrollen: Shahrukh Khan, Kajol, Carl Marino, Stef- fany Huckaby, Katie A. Keane Regie: Karan Johar Genre: drama, romantiek Distributie: Warner Bros. 20th Century Fox Release: 12 februari 2010 Gangsterboys [02] Verhaal: Twee jongens willen graag mee tellen in het maffiacircuit. Ze dromen van een leven met veel geld en vooral veel respect. Al snel merken ze echter 'Love is the only shocking act left on this planet.' (Ashton Kutcher als Reed Bennett in Valentine's Day)

Holland Film Nieuws | 2009 | | pagina 45