m (ast Colofon CAST/COLOFON Benoe mingen, verhui zingen en andere zaken. ET Programmatie Jogchem's Programmatie Jan van Dommelen is sinds 19 oktober directeur en aan deelhouder van Eerste Theater Programmatie BV (ET Programmatie BV). De welbekende bioscooponderne mer heeft de stap gezet na beëindiging van de samen werking met Jogchem's Theaters Beheer BV Als gevolg hiervan heeft een groot aantal boekingstheaters van JT Programmatie BV te kennen gegeven met Jan van Dom melen mee te gaan. Hun bookingen lopen voortaan via ET Programmatie. In dit bedrijf wordt ook deelgenomen door Wolff Cinema Groep, die op haar beurt de book- ingssamenwerking met bioscoopexploitatie Minerva per 1 januari 2010 zal beëindigen. Als gevolg daarvan zal ook booker Tjitze Jan Dijkema onderdeel gaan uitma ken van het ET-team. Het team houdt kantoor aan de Oude Gracht in Utrecht. Peter van der Stap, Deborah de Voogd en Judith Vulto zijn nu de aanspreekpersonen voor alle bookingskwesties bij JT Programmatie BV en Marja de Gooijer voor die bij Minerva (zie ook artikel pagina 14). LOC Film Distribution De investeerders van European Film Partners (EFP) hebben besloten de bioscoopactiviteiten (LOC Film Distribution) per november te staken. LOC zal tot eind december de lopende zaken afhandelen. Wat er gaat gebeuren met alle films die voor 2010 gepland ston den, is nog niet bekend. Amstelfilm heeft er in ieder geval twee overgenomen. Ook is niet bekend wat Errol Nayci, Eva Rouwenhorst en Charlot Dorland gaan doen. Peter Outshoorn Esther de Groot 14 oktober was de laatste werkdag van voormalig salesmanager Peter Outshoorn bij filmdistributeur In dependent Films. Esther de Groot, eerder onder meer werkend bij A-Film Distribution, Columbia Tristar Fox en Paradiso, heeft de taken als interim salesmanager over genomen. Mirjam van Ansem Myreille Dekkers Per 1 oktober heeft Mirjam van Ansem haar functie als marketingcoördinator bij Benelux Film Distributors beëindigd. Zij is begonnen aan een toneelopleiding en gaat daarnaast parttime aan de slag bij Lumière Home Entertainment. Haar functie is overgenomen door My reille Dekkers. Zij was werkzaam als accountplanner bij M2Media. Daarvoor bekleedde zij diverse marketing functies. Ilse Spall Sophie Urlus Sophie Urlus is onlangs aangenomen bij Wolff Cinema Groep. Sinds 1 november is zij receptioniste. Eerder dit jaar begon Ilse Spall als assistent marketing bij de bios cooponderneming. Ilse ondersteunt exploitatiemanager Martijn Visscher bij alle uitvoerende werkzaamheden. Wanda Peters Na anderhalf jaar bij Independent Films te hebben ge werkt, was 29 oktober de laatste dag van Wanda Pe ters bij de filmdistributeur. Ze is inmiddels aan de slag gegaan bij het bedrijf Off the Fence. Wanda's taken zijn overgenomen door sales-assistent Julien van Alphen en Eline de Boer. Annemarieke Visker Milly Sint Jago Annemarieke Visker is vertrokken bij Rosbeek Techniek. Ze is naar Noorwegen vertrokken en werkt daar mo menteel bij Unique Cinema Systems AS. Annemarieke is inmiddels opgevolgd door Milly Sint Jago. Uitgever Stichting Holland Film Land Hoofdredacteur Jeroen Huijsdens Eindredacteuren Riet Zegers en Jeroen Huijsdens Bladcoördinator Riet Zegers Redacteuren Lucia Alleman, llona van Genderen Stort, Engel Veld, Brenda Weisz Blanchetta, Romy van Krie ken, Robbert Blokland, Frank de Neeve, Roloff de Jeu, Hans Pos (columnist) Beeldredactie, art direction en vormgeving image. Tanja van Rooden E-mail: tanja@hollandfilmnieuws.nl Advertenties Riet Zegers Redactieadres Van Eeghenstraat 34 1071 GH AMSTERDAM Telefoon: 020-0793843 E-mail: info@hollandfilmnieuws.nl Drukwerk Van Noort Printing BV Holland Film Nieuws is een uitgave van de Stichting Holland Film Land. Het magazine wordt op basis van controlled circulation zes keer per jaar gratis verspreid onder de me dewerkers van de leden van de Nederlandse Vereniging van Bioscoopexploitanten (NVB). Overige geïnteresseerden kunnen een abon nement aanvragen. Dit kost 35,- {exclusief BTW) per jaargang. Abonnementen zijn aan te vragen via 020-0793843. Niets uit deze uitgave mag worden overgeno men zonder bronvermelding en uitdrukkelijke goedkeuring van de uitgever. Aan artikelen en/of uitspraken kunnen geen rechten worden ontleend. Vrienden van Holland Film Nieuws Holland Film Nieuws kan worden uitgegeven dankzij een bijdrage van de hoofdsponsor, de Nederlandse Vereniging van Bioscoopex ploitanten (NVB). Voorts dankt Holland Film Nieuws haar voortbestaan aan loyale adver teerders die wij kortweg de Vrienden van Hol land Film Nieuws noemen. Het zijn: De Nederlandse Vereniging van Bioscoopex ploitanten (hoofdsponsor), Action Freight, Acti- onsign, Alcons Audio, Benelux Film Distributors, Bridge Entertainment Group, Cinéart Neder land BV, CineFox, Coca-Cola Enterprises Ne derland BV, Compeso GmbH, Digital Genius, Digital Darwin, Filmmuseum, Fox Media, FTT Filmtronics BV, Huizenga Group, Independent Films, Jean Mineur Mediavision, Jimmy Pro ducts, KTS/ReBiTicks Software BV, Paradiso En tertainment, Rosbeek Techniek, Stichting Film- transport NVF/Rlmcentrale, Universal Pictures International (Nefherlands) BV, Van Haasteren Projecten, Walt Disney Studios Motion Pictures (Netherlands), Warner Bros. Pictures Internatio nal Holland, Wild Bunch Distribution. HFN kan worden verstuurd dankzij de Neder landse Vereniging van Filmverhuurders (NVF) en Gofilex. 16e jaargang nummer 91 december 2009 Holland Film Nieuws, het magazine voor het film- en bioscoopbedrijf 'All my thoughts are with you in this time of crisis.' (Luke Wilson in My Super Ex-Girlfriend)

Holland Film Nieuws | 2009 | | pagina 47