The Book of Eli Nonny McPhee and the Big Bang (old Souls TEASERS Films om de komende maanden in de gaten te houden. Actrice Emma Thompson was naar verluid zo dol op de kinderboeken van Christianna Brand dat zij zelf het script schreef én zelf ook de hoofdrol speelde in de film uit 2005 over de bijzondere kinderoppas met de bloemkoolneus en Theo en Thea-tand. Ook voor het vervolg, dat vijfjaar later het witte doek bereikt, schreef Thompson het scenario. Natuurlijk speelt ze zelf ook weer de hoofdrol. Om iedereen weer even in herin nering te brengen hoe succesvol de eerste film was: in februari 2006 kwamen er zo'n 287.000 Nederlanders voor naar de bioscoop. Hoofdrollen: Emma Thompson, Maggie Gyllenhaal, Rhys Ifans, Maggie Smith, Ralph Fiennes Regie: Susanna White Distributeur: Universal Pictures International Releasedatum: 24 maart 2010 Terwijl de gebroeders Albert en Allen Hughes de laatste hand legden aan hun apocalyptische vertelling The Book of Eli, kondigde regisseur George Miller aan een vierde MadMax\e gaan maken. Waarom deze vergelijking? Omdat een blik op de trailer van The Book o f Eli toch bepaalde herinneringen oproept aan de avonturen van agent Max Rockatansky in het desolate Australië. In The Book ofElih Denzel Washington Eli, een mysterieuze man die door een vernietigd Amerika reist en ondertussen een boek probeert te beschermen waarin staat beschreven hoe de mensheid alsnog kan worden gered. Hoofdrollen: Denzel Washington, Gary Oldman, Mila Kunis Regie: Albert en Allen Hughes Distributeur: Paradiso Entertainment Releasedatum: 4 maart 2010 Paul Giamatti speelt in Cold Souls de getormenteerde acteur Paul. Hij zit ontzettend met zijn rol in een toneel stuk in zijn maag. Hij stuit op een bedrijf dat in staat is om iemands ziel tijdelijk op te slaan. Paul denkt dat het dé oplossing is van zijn probleem. Hij ontdoet zijn lichaam gewoon van zijn ziel om deze er later weer in te stoppen. Maar dan ontdekt hij dat zijn ziel niet langer in de opslag ligt. Paul Giamatti is zo'n acteur die altijd veroordeeld lijkt te zijn tot bijrollen, maar onder meer met Sideways al heeft laten zien, wel degelijk een goede hoofdrol te kunnen dragen in wat men vandaag de dag crossover films noemt. Hoofdrollen: Paul Giamatti, David Strathairn Regie: Sophie Bartes Distributeur: Wild Bunch Releasedatum: 11 maart 2010 When you get rid of the soul, everything makes so much more sense (David Strathairn als Dr. Flintstein in Cold Souls)

Holland Film Nieuws | 2009 | | pagina 7