m TRAILERS HFN locatie van de verboden romance tussen de jonge weduwe en journaliste Lady Grace Drummond-Hay en haar oudere, getrouwde collega Karl von Wiegand. Regie: Ditteke Mensink Genre: documentaire Distributie: Cinema Delicatessen Release: 4 maart 2010 The Book of Eli Verhaal: In de nabije toekomst is de wereld weer eens naar de knoppen gegaan door een gruwelijke oorlog. Eenzame Eli trekt door Amerika met een boek dat de mensheid kan redden. Dan moet hij wel uit handen zien te blijven van de vele bendes die de straten onveilig maken. Hoofdrollen: Denzel Washington, Gary Oldman, Mila Kunis, Michael Gambon, Malcolm McDowell Regie: Albert Allen Hughes Genre: actie, avontuur, drama Distributie: Paradiso Entertainment Release: 4 maart 2010 Chfoe Verhaal: Hoewel hij het verhaal baseerde op de Franse film Nathalie (2003) heeft ook deze film weer de typische touch van Atom Egoyan. Wederom ver denkt een vrouw haar man van overspel en besluit ze de proef op te som te nemen door een prostituee in te huren om hem te verleiden. Hoofdrollen: Julianne Moore, Liam Neeson, Amanda Seyfried, Max Thierot, Nina Dobrev Regie: Atom Egoyan Genre: drama Distributie: Universal Pictures International Release: 4 maart 2010 Invktus Verhaal: Het lijkt nu al weer lang geleden dat Nelson Mandela vrij kwam en president van Zuid-Afrika werd. Hij had veel problemen op te lossen en een van zijn tactieken was de handen ineenslaan met de aanvoer- A/ice in Wonder land (3D, ov/ n/j. Walt Disney Studios Motion Pictures. The Book of Eli. Paradiso Enter tainment. der van het nationale rugbyteam tijdens het WK van 1995. Hoofdrollen: Morgan Freeman, Matt Damon, Tony Kgoroge, Patrick Mofokeng, Matt Stern Regie: Clint Eastwood Genre: drama Distributie: Warner Bros. Release: 4 maart 2010 Alice in Wonderland (3D, ov/nl) Verhaal: Het tijdloze sprookje van Lewis Carroll krijgt een frisse, nieuwe versie op de Tim Burton-manier. Alice is alles over haar eerste bezoek aan Wonder land vergeten, maar op de vlucht voor een opdringe rige vent gaat ze weer achter het witte konijn aan. Hoofdrollen: Johnny Depp, Mia Wasikowska, Anne Hathaway, Helena Bonham Carter, Crispin Glover Regie: Tim Burton Genre: avontuur, familie, fantasy Distributie: Walt Disney Studios Motion Pictures Release: 10 maart 2010 DearJohn Verhaal: Na The Notebook en Nights in Rodanthe is het volgende romantische boek van Nicolas Sparks verfilmd. Soldaat John is met verlof als hij verliefd wordt op Savannah. Hij belooft met haar te zullen trouwen na zijn terugkeer. In de tussentijd schrijven ze volop brieven. Hoofdrollen: Channing Tatum, Amanda Seyfried, Richard Jenkins, Henry Thomas, Scott Porter Regie: Lasse Hallström Genre: drama, romantiek Distributie: A-Film Entertainment Release: 11 maart 2010 Great Kills Road Verhaal: De Nederlandse vader van een zwaar verstandelijk gehandicapte zoon gaat op weg naar New York om de weggelopen Amerikaanse moeder te vinden en haar met de waarheid te confronteren. 'This business transaction, which is what this was, is over.' (Julianne Moore als Catherine in Chloe)

Holland Film Nieuws | 2010 | | pagina 33