Colofon HFN CAST/COLOFON (OSt Benoe mingen, verhui zingen en andere zaken. EB Thijs Munnik /Frank Schaper Thijs Munnik is sinds het begin van dit jaar de nieuwe ver antwoordelijke manager van MUSTSEE Delft. Hij is Frank Schaper opgevolgd die is benoemd tot manager van de nieuw te openen MUSTSEE-bioscoop van Minerva in Zaandam. Die bioscoop gaat vermoedelijk in april open. Jeroen de Haan Martijn Dufvenboden Eind januari kwam er een einde aan de loopbaan van Je roen de Haan bij filmtheater Gigant in Apeldoorn. Jeroen legt zich toe op tekstschrijven, zijn bands en is parttime docent Duits geworden. Jeroen is vervangen door Martijn van Duivenboden. Raymond Calis 22 januari was de laatste werkdag van Raymond Calis bij Independent Films. Raymond is aan de slag gegaan bij Sony Music. Britt Colegem is nu verantwoordelijk voor marketing en publiciteit en Daan Mollema neemt Ray- monds taken over wat betreft media en joint promotions. Cynthia Ophorst Cynthia Ophorst is per 1 januari jongstleden benoemd tot general manager van Benelux Film Distributors. Voorheen werkte zij in de functie van marketing director. Katrien Remijn Katrien Remijn is gestart als sales assistent bij Benelux Film Distributors. Katrien werkte eerder onder meer bij Cinem'Actueel in Bergen op Zoom en bij Pathé Tuschinski. Hanneke Leenders gaat zich nu volledig toeleggen op publiciteit en marketing. Gabriël Maassen De start van het nieuwe sectorinstituut valt samen met het besluit van NIF-directeur Gabriël Maassen om op zoek Uitgever Stichting Holland Film Land Hoofdredacteur Jeroen Huijsdens Eindredacteuren Riet Zegers en Jeroen Huijsdens Bladcoördinator Riet Zegers Redacteuren Lucia Alleman, Brenda Weisz Blanchetta, Romy van Krieken, Robbert Blokland, Frank de Neeve, Roloff de Jeu, Dirk de Lille (columnist), Berend Jan Kompanje (cartoonist) Beeldredactie, art direction en vormgeving image./Tanja van Rooden E-mail: tanja@hollandfilmnieuws.nl Advertenties Riet Zegers Redactieadres Van Eeghenstraat 34 1071 GH AMSTERDAM Telefoon: 020-6793843 E-mail: info@hollandfilmnieuws.nl Drukwerk Van Noort Printing BV Holland Film Nieuws is een uitgave van de Stichting Holland Film Land. Het magazine wordt op basis van controlled circulation zes keer per jaar gratis verspreid onder de me dewerkers van de leden van de Nederlandse Vereniging van Bioscoopexploitanten (NVB). Overige geïnteresseerden kunnen een abon nement aanvragen. Dit kost 35 euro (exclusief BTW) per jaargang. Abonnementen zijn aan te vragen via 020-6793843. Niets uit deze uitgave mag worden overgeno men zonder bronvermelding en uitdrukkelijke goedkeuring van de uitgever. Aan artikelen en/of uitspraken kunnen geen rechten worden ontleend. Vrienden van Holland Film Nieuws Holland Film Nieuws kan worden uitgegeven dankzij een bijdrage van de hoofdsponsor, de Nederlandse Vereniging van Bioscoopex ploitanten (NVB). Voorts dankt Holland Film Nieuws haar voortbestaan aan loyale adver- te gaan naar een andere uitdaging. Maassen gaf sinds 2005 leiding aan het Nederlands Instituut voor Filmedu- catie (NIF). Roos Schregardus Na twee jaar bij het Nederlandse Filmfestival te hebben gewerkt heeft publicHeitsmanager Roos Schregardus er een punt achter gezet. Totdat een opvolger is benoemd is Wendy Heezen aanspreekpunt voor publicitaire zaken. CineFox België De Fox Groep, waaronder DVI-reklame, CineFox, Fox Media en FoxScreen vallen, heeft sinds 1 januari een nieuw bedrijf. CineFox NV is actief in België. Ook dit be drijf zal zich voornamelijk bezighouden met de verkoop van bioscoopreclame aan lokale en regionale onderne mingen. Independent Films Independent Films is verhuisd. Het nieuwe adres is sinds 15 januari: Van Diemenstraat 366 1013 CR Amsterdam. De telefoonnummers van alle contactpersonen zijn het zelfde gebleven. KICK Vormgeving en Media Kick Berg Partners heeft haar naam per 1 januari 2010 veranderd in KICK Vormgeving Media. De naam sluit volgens Marcel Vermeulen en Wilbert van Dam beter aan bij de activiteiten van het bedrijf. Wiebe Kick Visser Maandag 28 december zijn Annemiek Gremmen en Paul Visser de trotse ouders geworden van Wiebe Kick Visser. De ouders en hun zoon maken het goed. teerders die wij kortweg de Vrienden van Hol land Film Nieuws noemen. Het zijn: De Nederlandse Vereniging van Bioscoop exploitanten (hoofdsponsor), Adion Freight, Actionsign, Alcons Audio, Benelux Film Distri butors, Bridge Entertainment Group, Cinéart Nederland BV, CineFox, Coca-Cola Enterprises Nederland BV, Compeso GmbH, Digital Ge nius, Digital Darwin, eye Film Instituut Neder land, Fox Media, FTT-Filmtronics BV, Genius, Huizenga Group, Independent Films, Jean Mineur Mediavision, Jimmy Products, KTS/Re- BiTïcksSoftware BV, MobiCodes, Paradiso En tertainment, Rosbeek Techniek, Stichting Film- transport NVF/Filmcentrale, Universal Pictures International (Netheriands) BV, Van Haasteren Projecten, Walt Disney Studios Motion Pictures (Netheriands), Warner Bros. Pictures Internatio nal Holland. HFN kan worden verstuurd dankzij de Neder landse Vereniging van Filmverhuurders (NVF) en Gofilex. 16e jaargang nummer 92 februari 2010 Holland Film Nieuws, het magazine voor het film- en bioscoopbedrijf 'Get a fucking job!' (Edward Norton als Monty Broganln The 25th Hour)

Holland Film Nieuws | 2010 | | pagina 38