Picture this... m QUIZ HFN Doe mee en win een leuk filmpakket Wil je kans maken op een leuk filmpakket? Doe dan mee aan de filmquiz. Als je de films op de foto's herkent, kun je de titel ontdekken van een film die binnenkort in de bioscoop gaat draaien. Ontdek aan de hand van deze beelden welke film er binnen kort in de bioscoop gaat draai en. Door Jeroen Huijsdens Raad uit welke films de beelden komen en je ziet na enig telwerk welke letters je hebt verzameld. Samen vormen deze letters de eerste negen let ters van een nieuwe bioscoopfilm. Stuur de titel van die film op en je maakt kans op een leuke prijs. Uitslag vorige quiz Het antwoord van de vorige keer was: Letters to Juliet. Uit alle goede inzendingen is een winnaar getrokken. Dat is geworden Laura de Groot werkzaam bij City Theater in Steenwijk. Van harte gefeliciteerd! De prijzen werden beschikbaar gesteld door El Entertainment. 1 e letter De eerste letter van het tweede woord van deze filmtitel. 2e letter De vierde letter van het tweede woord van deze filmtitel. 4e letter De laatste letter van 5e letter De laatste letter van deze filmtitel. deze filmtitel. 7e letter De eerste letter van deze filmtitel. 8e letter De laatste letter van deze filmtitel. Stuur je antwoord voor 29 septem ber aanstaande naar: Holland Film Nieuws Van Eeghenstraat 34 1071 GH Amsterdam Of mail je antwoord naar: quiz@hollandfilmnieuws.nl 3e letter De laatste letter van deze filmtitel. 6e letter De eerste letter van deze filmtitel. Eerr f/p/e sluier: golden o/dies! 9e letter De eerste letter van deze filmtitel. 'It's kind of like a puzzle. And you're very good at puzzles.' (Diane Kruger als Abigail Chase in National Treasure 2)

Holland Film Nieuws | 2010 | | pagina 12