Shrek-feest massaal bezocht HFN Game-rapport THE GAME Ook werd er uitge legd hoe het 3D- principe nu eigenlijk werkt. Eindcijfer: 7+ E3 3D MegaKidsParty Om te vieren dat de Wolff Cinema Groep zijn bioscopen volop digita liseert en uitrust met 3D-apparatuur werd er een groot feest opgezet rond de première van Shrek Forever Af ter. Door Riet Zegers De aftrap werd gegeven op 7 juli jongstleden in Cinema De Graaf in Huizen. Het hele pand was in groen gehuld evenals het perso neel. Geen Huizenaar kon om de première heen. De kinderen werden vermaakt met het zelf versieren van Shrek-koekjes en er was volop lek kers in overwegend groene tinten. Ook werd er uitgelegd hoe het 3D-principe nu eigenlijk werkt door brilletjes met rood- en cyaanfolie te beplakken en ze daarna uit te testen op een aantal leuke 3D foto's. Ook werden ter plekke 3D foto's van de kinderen gemaakt die ze later thuis per e-mail konden ontvangen. Op 18 en 25 juli kreeg dit festijn nog een vervolg in City/Movies Utrecht en in de Brinkmann bios coop in Haarlem. Reglement The Game is een spel bedoeld om bioscoopmedewerkers in beweging te brengen om promotieactiviteiten te organiseren en daarmee kans te maken op de titel Beste Bioscoop team van 2010. Stuur de promoties van afgelopen periode voor elke editie van Holland Film naar thegame@hollandfilm- nieuws.nl, voorzien van beeldmate riaal en een korte toelichting. Voor elke inzending krijgt men punten. In december wordt bekendgemaakt wie zich het Beste Bioscoopteam van 2010 mag noemen. Dat team wint een mooi prijzenpakket. Uiter aard gaat dit gepaard met een feestje. Doe dus mee aan The Game en stuur de inzendingen naar the- game@hollandfilmnieuws.nl Piet Paulusma verzorgde samen met Shrek het dagelijks weerbericht. Ingezonden promotie: 3D MegaKidsParty Afkomstig van: Cinema De Graaf in Huizen Creativiteit: 7,5 Juryrapport: 'Kinderen vermaken met daarbij een educatief tintje om het principe van 3D uit te leggen, daar was de jury enthousiast over. 3D en de jeugd hebben tenslotte de toe komst.' Juryrapport: 'Een feest voor kinde ren organiseren rond een première is op zich niet vernieuwend. Maar een poging doen om kinderen op een speelse manier uit te leggen wat 3D inhoudt, verdient navolging.' Uitvoering: 7,5 Juryrapport: 'Geen Huizenaar kon om deze S/>reA--première heen. Alles was groen in en rond Cinema De Graaf. Volop groen lekkers, zelfs ook groene popcorn. Shrek en Donkey waren ook van de partij en er was volop aan dacht van de media.' Communicatie: 8 Juryrapport: 'SBS 6 maakte tv-opna- men, Piet Paulusma verzorgde samen met Shrek het dagelijks weerbericht, artikelen in de regionale kranten en ook Hyves, Tw'rtter en YouTube wer den ingezet en maakten zo van dit evenement een weergaloos en druk bezocht succes.' 'Feed me, if you dare.' (Antonio Banderas als Puss in Boots in Shrek Forever After)

Holland Film Nieuws | 2010 | | pagina 20