ëm HFN TRAILERS Red op een drugsdealer en is die drugsdealer op de vlucht voor de politie en de maffia. Naar de debuutroman van Jens Lapidus, een advocaat in strafrecht. Hoofdrollen: Joel Kinnaman, Matias Padin Varela, Lisa Henni, Dejan Cukic, Fares Fares Regie: Daniel Espinosa Genre: misdaad thrillerdrama Distributie: Benelux Film Distributors Release: 7 oktober 2010 Briefgeheim [01 Verhaal: Eva heeft genoeg van de spanningen thuis en peert 'm. Ze verstopt zich op de zolder van vrienden, waar ze een geheime brief vindt. Als ze ook nog eens wordt betrapt in de tuin van de criminele buurman, lijken de spanningen alleen maar groter te worden. Hoofdrollen: Daan Schuurmans, Lies Visschedijk, Hanna Obbeek, Isabelle Stokkel, Filip Peeters Regie: Simone van Dusseldorp Genre: familie, avontuur, drama Distributie: A-Film Entertainment Release: 14 oktober 2010 The Killer Inside Me [02] Verhaal: Casey Affleck en regisseur Michael Winter- bottom blijven ons verbazen dus de combinatie van die twee voorspelt een hoop goeds. Zeker omdat Jim Thompson het verhaal bedacht van een wetsdienaar die er nogal psychopatische trekjes op nahoudt. Hoofdrollen: Jessica Alba, Casey Affleck, Kate Hudson, Ned Beatty, Elias Koteas, Simon Baker Regie: Michael Winterbottom Genre: misdaad, drama, thriller Distributie: Paradiso Entertainment Release: 14 oktober 2010 Lang gelukkig [04] Verhaal: Iedereen kent wel de klassieke sprookjes zoals Assepoester en Roodkapje, maar nog niet iedereen kent deze versie, waarin de lelijke stiefzussen Paris en Hilton heten en de grote boze wolf een vegetariër is geworden. Dolle pret met een hoop meezingliedjes. Hoofdrollen: Arjan Ederveen, Jack Wouterse, Dick van Toorn, Gijs Naber Regie: Pieter Kramer Genre: familie, komedie, muziek Distributie: Independent Films Release: 14 oktober 2010 Life As We Know It Verhaal: Na hun eerste afspraakje hebben Holly en Eric geen zin om elkaar nog een keer te zien. Ze zijn echter de peetouders van de kleine Sophie en als die haar ouders verliest, komen Holly en Eric toch weer bij elkaar. Klinkt als een vertrouwde romcom. Hoofdrollen: Katherine Heigl, Josh Lucas, Jean Smart, Josh Duhamel, Faizon Love, Christina Hendricks Regie: Greg Berlanti Genre: romantiek, komedie Distributie: Warner Bros. Release: 14 oktober 2010 Verhaal: De oudjes laten zich niet kisten in Red[= Retired Extremely Dangerous). Een GA-agent dacht van een welverdiende oude dag te kunnen genieten tot iemand het op zijn leven heeft voorzien. Dan schakelt hij zijn oude maatjes in om die jonkies een poepie te laten ruiken. Hoofdrollen: Bruce Willis, Morgan Freeman, Helen Mir- ren, Mary-Louise Parker, Karl Urban Regie: Robert Schwentke Genre: actie, komedie Distributie: El Entertainment Release: 14 oktober 2010 Charlie St. C/oud [05] Verhaal: Na een tragisch auto-ongeluk rouwt Charlie om de dood van zijn broertje Sam. Hij kan beter niet zeggen dat hij Sam nog steeds kan horen en zien. Hoofdrollen: Zac Efron, Amanda Crew, Kim Basinger, Ray Liotta, Donal Logue, Augustus Prew Regie: Burr Steers Genre: drama romantiek Distributie: Universal Pictures International Release: 21 oktober 2010 Paranormal Activity 2 Verhaal: Het overweldigende succes van Paranormal Activity vorig jaar maakte het bijna onmogelijk om er géén vervolg op te maken. De twee hoofdrolspelers van het origineel draven weer op om iedereen de stui pen op het lijf te jagen. Verder vertellen we niks. Hoofdrollen: Katie Featherstone, Micah Sloat Regie: Tod Williams Genre: horror Distributie: Universal Pictures International Release: 21 oktober 2010 Majesteit [03] Verhaal: Na De kroon en De prins en het meisje lijkt re gisseur Peter de Baan zich te specialiseren in films over het vaderlandse koningshuis. Zoals de titel al aangeeft, richt hij zich deze keer op koningin Beatrix, die terugblikt op haar roerige leven. Hoofdrollen: Carine Crutzen, Gijs Naber, Hadewych Minis, Jeroen Willems, Marcel Hensema Regie: Peter de Baan Genre: drama Distributie: A-Film Quality Release: 28 oktober 2010 'Yeah, they don't make fhem like that anymore/' (Ernest Borgn/ne a/s Henry in Rea)

Holland Film Nieuws | 2010 | | pagina 32