HFN EQ Genre: komedie Distributie: Warner Bros. Release: 4 november 2010 Sint Verhaal: Dick Maas doet weer waar hij goed in is en gebruikt de favoriete kindervriend om de kijkers de stuipen op het lijf te jagen. De Goedheiligman is hier een uit de dood herrezen bisschop, die links en rechts mensen aan zijn staf rijgt. Hoofdrollen: Huub Stapel, Egbert Jan Weeber, Caro Lenssen, Kees Boot Regie: Dick Maas Genre: thriller, horror Distributie: A-Film Distribution Release: 11 november 2010 Verhaal: Drie vrouwen en hun zoektocht naar liefde. Karen is op zoek naar de baby die ze als tiener heeft afgestaan. Elizabeth raakt zwanger en gaat op zoek naar haar biologische moeder en Lucy wil een kind adopteren om haar huwelijk te redden. Hoofdrollen: Annette Bening, Naomi Watts, Kerry Was hington, Amy Brenneman, Samuel L. Jackson Regie: Rodrigo Garcfa Genre: drama Distributie: Cinéart Release: 11 november 2010 The Other Guys Verhaal: Dat is nog eens een staaltje typecasting: Dwayne Johnson en Samuel L. Jackson als de coolste cops van New York! Daar tegenover staan Will Ferrell en Mark Wahlberg als de grootste sukkels. Maar uitge rekend die twee komen een grote zaak op het spoor. Hoofdrollen: Will Ferrell, Mark Wahlberg, Dwayne Johnson, Samuel L Jackson, Eva Mendes Regie: Adam McKay Genre: actie, komedie Distributie: Sony Pictures Release: 11 november 2010 Unstoppa- Jble. Warner Bros./20th Century Fox. Harry Poffer and the Deathly Hallow (part IJ. Warner Bros. Unstoppable Verhaal: Na The Taking of Pelham 123 gaat Denzel Washington weer de rails op voor Tony Scott om een gevaarlijke trein tegen te houden. Samen met een kersverse collega moet hij een op hol geslagen trein tegenhouden, voordat het hele gevaarte uit de bocht vliegt. Hoofdrollen: Denzel Washington, Chris Pine, Rosario Dawson, Ethan Suplee, Kevin Dunn Regie: Tony Scott Genre: actie, thriller Distributie: Warner Bros. 20th Century Fox Release: 11 november 2010 Harry Potter and the Deathly Hallows (part 1) 3D Verhaal: Ook nu we via de boeken het einde weten, kijken we reikhalzend uit naar de verfilming van de grote finale. In deze eerste helft gaan Harry, Ron en Hermelien op pad om alle stukken van Voldemorts ziel te vinden. Volgend jaar deel twee en dan is de koek echt op. Hoofdrollen: Daniel Radcliffe, Rupert Grint, Emma Wat- son, Tom Felton, Ralph Fiennes Regie: David Yates Genre: actie, avontuur Distributie: Warner Bros. Release: 17 november 2010 Richting West Verhaal: De alleenstaande moeder Claire heeft moeite om alle ballen in de lucht te houden. We volgen haar gedurende een heel jaar met haar zoontje Milan, haar egoïstische ex en haar wispelturige nieuwe vriendje. Een portret van een vrouw, met een lach en een traan. Hoofdrollen: Susan Visser, Stefan Rokebrand, Koen Borkent, Viggo Waas, Annemarie Prins Regie: Nicole van Kilsdonk Genre: drama Distributie: A-Film Distribution Release: 18 november 2010 'We're gonna run this bitch down!' (Chris Pine als Will Colson in Unstoppable)

Holland Film Nieuws | 2010 | | pagina 39